Küçükler Futbolda Şampiyon Ömer Halisdemir Oldu

Güncel 6 Mart 2018 18:53
Videoyu Aç Küçükler Futbolda Şampiyon Ömer Halisdemir Oldu
A
a

Okullara Arası Küçük Erkekler Futbol İl Birinciliği Müsabakaları 2 Nolu Sahada Oynana Final Maçlarının Ardından Tamamlandı.

Okul sporları faaliyet programında yer alan okullar arası küçük erkekler futbol il birinciliği karşılaşmaları İl Müdürlüğümüz 2 nolu sahada oynanan final maçlarının ardından tamamlandı.
günün ilk maçı olan üçüncülük dördüncülük maçında Cacabey ortaokulu Cumhuriyet Ortaokulunu 3-1 gibi net bir skorla mağlup ederek il üçüncüsü oldu. Günün son maçı olan aynı zamanda küçük erkeklerde il birincilerinin belirleneceği final karşılaşmasında Şehit Astsubay Ömer Halisdemir İmam Hatip Ortaokulu ile Kaman Şehit Bayram Kaya Ortaokulu bir araya geldi. Final maçında Şehit Astsubay Ömer Halisdemir İmam Hatip Ortaokulu Kaman Şehit Bayram Kaya Ortaokulunu 3-0 gibi farklı bir skorla ile mağlup ederek küçük erkeklerde il birincisi oldu.
Bu sonuçların ardından Şehit Astsubay Ömer Halisdemir İmam Hatip Ortaokulu birinci Kaman Şehit Bayram Kaya Ortaokulu ikinci, Cacabey Ortaokulu üçüncü ve Cumhuriyet Ortaokulu dördüncü oldu.
Maçaların sonunda dereceye giren okullara kupa, madalya ve başarı belgelerini Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Kerim Kocabıyık ve Futbol İl Temsilcisi tarafından verildi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri