Küçükler Badminton Şampiyonları Belli Oldu

Güncel 12 Mart 2018 16:08
Videoyu Aç Küçükler Badminton Şampiyonları Belli Oldu
A
a

Küçük Erkekler ve Küçük Kızlar Badminton İl Birinciliği Müsabakaları Aşıkpaşa Spor Salonu da ki Final Maçlarının Ardından Tamamlandı.

Okul sporları faaliyet programında yer alan Küçük Erkekler ve Küçük Kızlar Badminton İl Birinciliği Müsabakaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Aşıkpaşa Spor Salonunda ki Final Maçlarının Ardından Tamamlandı.
06-07 Mart 2018 tarihleri arasında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Aşıkpaşa Spor Salonu yapılan karşılaşmaların sonunda dereceye giren okular belli oldu. Müsabakaların sonunda küçük erkeklerde birinci Akpınar Ortaokulu, ikinci Kaman Melihşah Ortaokulu, üçüncü Şehit Astsubay Ömer Halisdemir İmam Hatip Ortaokulu ve dördüncü Yunus Emre Ortaokulu olurken küçük kızlarda birinci Yunus Emre Ortaokulu, ikinci Boztepe Gazi Osman Öztürk Ortaokulu, üçüncü Şehit Astsubay Ömer Halisdemir İmam Hatip Ortaokulu ve dördüncü Aşıkpaşa Ortaokulu oldu.
Karşılaşmaların sonunda dereceye giren okullara kupa, madalya ve başarı belgelerini Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Şube Müdürü Kerim Kocabıyık, Badminton İl Temsilcisi ve Okulların Beden Eğitimi Öğretmenleri ile Antrenörler tarafından verildi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri