Koruyucu Aileler ve Komite Üyeleri İftar Yemeğinde Buluştu

Güncel 12 Haziran 2018 15:28
Videoyu Aç Koruyucu Aileler ve Komite Üyeleri İftar Yemeğinde Buluştu
A
a

Koruyucu Aileler ve Çocuk Hakları Komite Üyeleri ile İftar Programında Bir araya geldi

Koruyucu aileler Ramazan ayı münasebetiyle düzenlenen iftar programında çocuk hakları komiye üyesi çocuklar ve kurum bakımından ayrılarak işe yerleştirilen gençler ile bir araya geldi. İftar programı 'Koruyucu Aile Hizmeti'nin tanıtımı ve yaygınlaştırılmasına katkı sağlaması ve mevcut koruyucu ailelerin onurlandırılması amacıyla düzenleniyor.
           
İftar yemeklerinde, aileler, koruyucu aile modeline ilişkin uygulamada yaşanılan deneyimlerini paylaşarak hizmet sundukları çocukların koruma kararının bitimi sonrası kazanılan haklar konusunda işe yerleşen gençlerle bilgi alışverişinde bulundu.          
           
Kırşehir'de bulunan Ramada Hotel himayesinde 09.06.2018 tarihinde düzenlenen iftar programına yaklaşık 150 kişi katılım sağladı.
           
İftar programına katılan İl Müdür Yardımcısı Zafer Yiğit, “mübarek ramazan ayı vesilesiyle çocuklarımızı ve gençlerimizi unutmayarak koruyucu ailelerimizle birlikte bu güzel günü yaşattığı için Ramada Hotel idaresi ve çalışanlarına ev sahipliklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
             
Program, iftar yemeği sonrası aileler ve gençlerin sohbette bir araya gelmelerinin ardından toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri