Kıymaz’dan Yardımseverlik Koşusu

Güncel 14 Kasım 2017 14:09
Videoyu Aç Kıymaz’dan Yardımseverlik Koşusu
A
a

Tema Vakfı Kırşehir İl TemsilcisiDoç.Dr. Sultan Kıymaz, Tema vakfı Ağaç Kardeşliği Projesine destek olmak için Vodafone 39'uncu İstanbul Maratonun’da koştu.

Kıymaz yaptığı açıklamada şu bilgilere değindi: “ 2017 tarihinde 30 Ağustos Zafer İlköğretim okulu 3/F sınıfı öğrencileri (35 öğrenci) Levent Yıldırım’ın rehberliğinde söz konusu projeyi ilimizde başarılı bir şekilde yürüttüler. Bende Ağaç kardeşliği Projesinden faydalananlara yeni bir umut ve farkındalık oluşturmak amacıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Spor İstanbul ve Vodafone tarafından bu yıl "Çocuklar İçin Koş" temasıyla 12 Kasım 2017’de düzenlenen Vodafone 39'uncu İstanbul Maratonun’da 10 km kategorisinde Yardımseverlik koşusu kampanyasında Tema Kurumsal Koşu takımında ‘’Tema vakfı Ağaç Kardeşliği Projesine destek olmak, daha yaşanabilir bir gelecek için çocuklarımıza umut olmak için koştum.
Gerçekleştirdiğim "Yardımseverlik Koşusu"na destek veren herkese en içten teşekkürlerimi iletmek isterim. 26 Kasım 2017 tarihine kadar devam edecek Yardımseverlik Koşusu kampanyamı desteklemek için https://bagis.adimadim.org?ccid=CC22406 linkini tıklayarak sen de bağış yap Ağaç kardeşliği Projesinden faydalananlara yeni bir umut ol!
TEMA Vakfı, Ağaç Kardeşliği projesi kapsamında uygulanacak doğa eğitim programıyla çocukların doğada yaparak, yaşayarak öğrenmesini sağlamayı, doğayla giderek azalan ilişkilerini güçlendirmeyi ve oluşturacağı Adım Adım - Çocuklar Hatıra Ormanlarıyla erozyonla mücadeleye katkı sunmayı amaçlamaktadır.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri