Kırşehirli Hakemler, Gençler Türkiye Birinciliği Maçlarını Yönettiler

Güncel 26 Şubat 2018 17:11
Videoyu Aç Kırşehirli Hakemler, Gençler Türkiye Birinciliği Maçlarını Yönettiler
A
a

Kırşehir Ulusal Masa Tenisi Hakemleri, Avanos’ta Gençler Türkiye Birinciliği Maçlarını Yönettiler

Kırşehir Masa Tenisi İl Temsilcisi Serdar Dülger hafta sonu oynanan müsabakalarla ilgili basını bilgilendirdi. Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından düzenlenen 2017-2018 sezonu Yarışma yılı faaliyet programında yer alan Okullar Gençler Türkiye Birinciliği Masa Tenisi Yarışmaları 23-24-25 Şubat 2018 günlerinde Nevşehir ili Avanos ilçesi Atatürk Spor Salonunda oynandı. 
Erkek ve bayanlarda kora kor mücadele edildiği müsabakalar Cuma günü saat 09:30’da saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından, bayan maçları saat 10:00’da, erkek müsabakaları ise saat 12.00’de başladı ve üç gün süre ile devam etti.
Müsabakalarda toplam 27, Uluslararası ve Ulusal Masa Tenisi Hakemlerinin görev aldığı turnuvada, Kırşehir’den Kırşehir bölgesi Ulusal Masa Tenisi Hakemlerimiz Levent Yılmaz, Murat Karacan ve Recep Kadir Turpçu görev aldılar. Çekişmeli geçen oyunlarda başarılı yönetimleriyle ilimize dönmüşlerdir. Organizasyonun güzel olduğu turnuvada Nevşehir Masa Tenisi İl Temsilciliğine, Federasyonumuza, Hakemlerimize Antrenörlerimize ve Sporcularımıza teşekkür ederim dedi. Müsabakalar sonunda Erkeklerde ve Kızlarda birinciliği Yalova Özel Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi kazanırken, erkeklerde Ankara Özel Türk Yurdu Anadolu Lisesi, kızlarda ise Kayseri Özel Genç Sultan Koleji Kız Anadolu Lisesi İkinciliği elde etti.
Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi Erkek ve Kız takımları 8-14 Nisan´da Malta´da yapılacak Liseler Dünya Şampiyonası´nda ülkemizi temsil edecek dedi.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri