Kırşehir Türk Ocaklarının Kerkük Referanduma karşı Basın Açıklaması

Güncel 30 Eylül 2017 13:24
Videoyu Aç Kırşehir Türk Ocaklarının Kerkük Referanduma karşı Basın Açıklaması
A
a

Kırşehir Türk Ocağı Reisi Süleyman Doğan Kerkük Referanduma karşı Basın Açıklaması yaptı.

Kırşehir Türk Ocağı Reisi Süleyman Doğan , Dünya devletleri arka tarafta ki kanlı odalarında sinsi planlar yapıp Kerkük üzerinden Türk Milletini hançerlemenin yollarını aramakta, oyunlar kurmaktadırlar. Ama bu yollarının başarıya ulaşacağını zannedip heyecana kapılanlar, kalplerine yenik düşecek, oyun kurmak isteyenlerin oyunları bozulacak, planları ellerinde patlayacaktır dedi.
Doğan, Bizim için Kerkük, gurbet değil vatandır. Kerkük bizim hududi sınırlarımız içindedir. Peşmerge başı, tüm uyarılara rağmen sözde referandum rüyasından uyanmamaktadır. Düne kadar önümüzde eğilip el pençe duran, muhatap alınmak için kırk takla atan Barzani, bugün tüm dünyanın gözü önünde Türkiye'ye rest çekme gafleti içindedir. Ama bilmesini isteriz ki Kerkük canımızdan can kanımızdan kandır diye konuştu.
Bin yıllık Türk Milletini, Türkmeneli’nin kalbi Kerkü’ü Taşeron işçi Barzani ile parçalattırıp bölmek isteyen Siyonist çetelerin heveslerini kursaklarında bırakacak, oyunlarını bozacak, planlarını alt üst edecek bedel ödemeye de ödetmeye de hazır bir milletiz biz diyerek sözlerini, sonlandırdı.
Kerkük’ün kalasıyam,
Bu bağın balasıyam,
Toprağıma Göz dikenin,
Başının belasıyam.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Kırşehir'in Güncel Haberleri