Kırşehir Tabip Odasından TTB' ye Kınama

Güncel 30 Ocak 2018 17:04
Videoyu Aç Kırşehir Tabip Odasından TTB' ye Kınama
A
a

Kırşehir Tabip Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı tarafından, Türk Tabipleri Birliği Merkez Konseyi'nin (TTB) Suriye'nin Afrin bölgesindeki terörist gruplara yönelik operasyonu ile ilgili açıklama yaptı, Yaptığı yazılı açıklamada TTB tarafından yapılan açıklama kınanırken Devletimizin yanındayız mesajı verildi.

Yapılan açıklamada; “Ülkemiz zorlu günlerden geçiyor. Birlik ve beraberliğe şu günlerde daha çok ihtiyacımız var. Kahraman ordumuz Milletimizin bekası için soğuk, yağmur, çamur demeden terör yuvalarını dağıtıyor. Devleti Milleti ve Ordusuyla bir bütün olarak çocuklarımız özgür ve mutlu yaşasın diyerek herkes üstüne düşeni yapıyor. İşte bu günlerde içte ve dışta bu işi baltalamak isteyen, Milletin manevi değerlerini ayaklar altına alan ve sanki kahraman ordumuz haksız bir işlem yapıyormuş gibi algılar oluşturmaya çalışan grupları ibretle izliyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti, demokrasi havarisi kesilip yıllardır dünyayı sömüren sözde büyük geçinen birçok devlete ve terörist çapulculara pabuç bırakamaz. Dünyaya yön verip, garip ve mazlum milletlerin umudu olmaya, ilelebet yaşamaya devam etmek için, bütün şehitlerimizin ruhu için anamız ve babamız için, çocuklarımız için gün kenetlenme günüdür. Bizler Kırşehir Hekimleri olarak, bu kutsal davada devletimiz ve milletimizin yanındayız. Nereden gelirse gelsin haklı davamıza zarar veren açıklamaları kınıyoruz. Ülkemiz için ne gerekiyorsa göreve hazırız.’’ ifadelere yer verildi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri