Kırşehir Şube Başkanı Adnan Naci Uygur Kırşehir Halkını Bağışa Davet Etti

Güncel 17 Mayıs 2018 16:31
Videoyu Aç Kırşehir Şube Başkanı Adnan Naci Uygur Kırşehir Halkını Bağışa Davet Etti
A
a

Türk Kızılayı Kırşehir Şube Başkanı Adnan Naci Uygur Ramazan ayının gelmesiyle birlikte Türk Kızılayı Şubesi’nin yardımlara başladığını belirtti.

Kırşehir’in iş adamlarına ve hayırsever vatandaşlarına seslenen Kızılay mültecileri kendi halkımızdan ayrı tutmayacağını ifade ederek Cacabey Meydanında bulunan Yunus Marketler Zinciri A.Ş ’de gıda kolisi standının hizmet vereceğini duyuran Türk Kızılayı Şube Başkanı Adnan Naci Uygur açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Türk Kızılayı Kırşehir Şube Başkanlığı olarak her an mazlumun yanında, her an mağdurun yanında, gençlerin arkasında, alan el ile veren el arasında köprü olduk ve olmaya da devam edeceğiz.
                Kızılay Kırşehir Şubesi olarak Genel Başkanımız ve Yönetim Kurulu’nun da destekleriyle bu yıl yine ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelerimizin yanında olacağız.  “Ramazanı bu hilalin altında paylaşalım” sloganımızla Kırşehirimizin değerli iş adamlarını ve kıymetli halkımızı şubemiz aracılığı ihtiyaç sahibi ailelere el uzatmaya davet ediyoruz.
                Ayrıca kendi memleketlerinden ayrılmak zorunda kalıp yaşam savaşı veren, Ülkemize sığınmış ve zor durumda olan mülteci kardeşlerimizi de kendi halkımızdan ayrı tutmayarak yardımlarınızı ulaştırmaya devam edeceğiz.
Değerli Kırşehir halkı ve kıymetli iş adamlarımız, vakit yine birlik olma vakti. Mazlumlara hep birlikte ulaşma vakti. Ramazan ayı boyunca gıda kolisi standımız Cacabey meydanında bulunan Yunus Marketler Zinciri A.Ş de hizmet verecektir. Her türlü bağışınız için hepinizi KIZILAY BAĞIŞ STANDIMIZA bekliyoruz.  Vereceğiniz destekler için teşekkür eder, Hayırlı Ramazanlar dilerim.  KIRŞEHİR ZİRAAT BANKASI IBAN NO:  TR81 0001 0002 6100 0018 6867 82” (Haber Merkezi)
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri