Kırşehir Sağlık Çalışanlarından Bayram Mesajı

Güncel 14 Haziran 2018 11:38
Videoyu Aç Kırşehir Sağlık Çalışanlarından Bayram Mesajı
A
a

Kırşehir Sağlık Çalışanları Derneği ramazan bayramı sebebiyle mesaj yayınladı.

“Ramazan Bayramına kavuşmanın ve kardeşlik ikliminde kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.” İfadelerini kullanan Kırşehir Sağlık Çalışanları Derneği açıklamasının devamında: “İslam aleminin hasretle beklediği, manevi dünyasını tazelediği rahmet, bereket, mağfiret ayı ramazana veda etmenin hüznünü yaşarken, bizi biz yapan hasletlerimizi pekiştirdiğimiz, birlik ve beraberliğimizi perçinlediğimiz Ramazan Bayramına kavuşmanın ve kardeşlik ikliminde kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Bayramlarımız, örf ve adetlerimizin nesilden nesile aktarılmasında büyük önem arz etmektedir.Bu tür müstesna günlerde birbirimize ve ülkemize karşı sorumluluklarımızı daha çok hatırlayalım, eş, dost, akraba ve muhtaç vatandaşlarımızı bayramda ziyaret ederek iyilik ve güzelliklerin yoğun olarak yaşandığı bayram günlerini en iyi şekilde değerlendirelim.
Bu duygu ve düşüncelerle başta büyük özveri ile gecesini gündüzüne katarak görev yapan sağlık çalışanlarımız, polis teşkilatımız ve askerlerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını kutluyor, ülkemiz, İslam alemi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.” İfadelerini kullandı. (Haber Merkezi)
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri