Kırşehir MÜSİAD' dan Yavuz Erence'ye Ziyaret

Güncel 10 Temmuz 2018 17:04
Videoyu Aç Kırşehir MÜSİAD' dan Yavuz Erence'ye Ziyaret
A
a

Kırşehir Ahi Televizyonu ve MÜSİAD Başkanı Hasan Eraslan ile MÜSİAD Üyeleri Seyfe Gölü Ekoloji Derneği Başkanı Ömer Çetiner ve İş Adamı Selehattin Yılmaz Kırşehir Şeker Fabrikası Genel Müdürü Yavuz Erence'yi makamında ziyaret etti.

   Sohbet havasında geçen ziyarette Kırşehir Şeker Fabrikası'nın ilimiz açısından önemine dikkat çekildi.

                MÜSİAD Başkanı Hasan Eraslan " Kırşehir' de istihdam konusunda önemli adımlar atılmakta. İsteriz ki işsizlik diye bir kavram olmasın.Kırşehir' de ki fabrikalar bunun için bir fırsat.Kırşehir Şeker Fabrikası İlimizin gelişmesi açısından  önemli bir noktada bulunuyor.Türkiye'nin ve Kırşehir'in şeker ihtiyacına cevap veren Şeker Fabrikası isteriz ki daha da gelişşin." ifadelerini kullandı.
                Fabrikayı geliştirme noktasında önemli çalışmalarda bulunacakalarını vurgulayan Yavuz Erence Kırşehir'e istihdam sağlayan,şeker ihtiyacını saylayan Kırşehir Şeker Fabrikası'nın  öneminin farkında olduklarını, bu konuda gerek Tarım il Müdürlüğü gerekse üretimi ilgilendiren her kurumla ve şahışlar ile iletişim halinde olduklarını ifade etti.
                Kırşehir Şeker Fabrikası Genel Müdürü Yavuz Erence MÜSİAD Başkanı Hasan  Eraslan ile MÜSİAD üyeleri Ömer Çetiner ve Selehattin Yılmaz' a ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini iletti.
(Haber Merkezi)
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri