Kırşehir Milletvekilleri Yeminlerini Ettiler

Güncel 9 Temmuz 2018 17:18
Videoyu Aç Kırşehir Milletvekilleri Yeminlerini Ettiler
A
a

24 Haziran seçimlerinin kesin açıklanmasının ardından toplanan 27. Dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi geçici başkan Durmuş Yılmaz'ın başkanlığında açıldı.

Ak Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli ve CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan ilk günlerinde yeminlerini etti. Yemin Törenine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan' da izledi. Türkiye Büyük Millet Meclisi 27. Dönem Milletvekili Töreninde aynı zamanda Ankara'nın Kırşehirli Milletvekilleri  Ak Parti Ankara Milletvekili Hacı Turan ve CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya' da yeminlerini ettiler.
                Kırşehir Ak Parti Milletvekili Mustafa Kendirli sosyal medya üzerinden yayınladığı mesajında Kırşehirlilere tekrar teşekkürlerini ileterek şu ifadeleri kullandı: " TBMM'de Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımlarıyla 27.Dönemin ilk grup toplantısını gerçekleştirdik. Allah hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin.27. Döneme TBMM Genel Kurulu’nda yemin ederek başladık. Ülkemize, Milletimize ve Kırşehir'imize hayırlı olsun.
Şahsıma bu görev ve sorumluluğu veren Hemşehrilerime teşekkür ederim."  ( Haber Merkezi)
 
1000
icon
Dogrucu 10 Temmuz 2018 12:57

Evet hacı bey çoğunundu kusturdu ...insanları dinlemeden duyduğuna inandı.en yakınındakileri,en yakınındakiler harcadı....makam.ve mevki uğruna bir araştırsa idi yalanlarla nasil.kandirildigini.....

0 0 Cevap Yaz
Aman 10 Temmuz 2018 12:52

Giderler.simdi.tele.bakmazlar seçildikten sonra önemsemezler.bile...haci beyi defa kez aradık ...ama nafile...mustafa vekil.bari sen önemsersin...bi seçiyoruz seçilen onlar lakin sanki seçmeyen bizleriz gibi .....diğerini bilmem.ama. mustafa vekil.sen özünde iyi birisin.seviyoruz seni...mustafa vekill

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri