Kırşehir Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi 4006 Tübitak Bilim Fuarına Yoğun İlgi

Güncel 9 Mayıs 2018 15:47
Videoyu Aç Kırşehir Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi 4006 Tübitak Bilim Fuarına Yoğun İlgi
A
a

Kırşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2018 yılı 4006 TÜBİTAK BİLİM FUARLARI kapsamında fuar açılışını gerçekleştirdi.

Kırşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2018 yılı 4006 TÜBİTAK BİLİM FUARLARI kapsamında fuar açılışımızı gerçekleştirildi.Aynı gün içerisinde Kırşehir'de bir çok yerde fuar açılışı olmasına rağmen her sene olduğu gibi Kırşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde açılan fuara yoğun bir katılım olduğu gözlendi.Fuarda 11 araştırma ve 10 uygulama projesi olmak üzere 21 proje sergilendi.Fuar açılışına Kırşehir Bilim Sanayi ve Teknoloji  İl Müdürü Süleyman Aslan,Milli Eğitim Md. Şube Md. Ahmet Dost,Kültür ve Turizm Md. Yrd. Eyüp Temur, BİL Okulları Genel Müdürü Mustafa Çelik,çok sayıda okul Müdürü ve Müdür Yardımcısı,öğretmenler,öğrenci velileri okul içinden ve dışından öğrenciler teşrif etti.Fuarın açılış konuşması Kırşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ayhan Yolal tarafından yapıldı ve açılış kurdele kesimiyle gerçekleştirildi.Fuarda renkli görüntülere rastlandı.Fuardaki projelerin yoğun ilgi gördüğü gözlendi.
Kırşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müdürlüğü açıklamasında şunları söyledi:Fuarın hazırlanmasında emeği geçen bütün danışman öğretmenlerimize,öğrencilerimize,Okul Müdürü Ayhan Yolal´a,Müdür Yardımcıları Hakan Akpınar ve Turan Altıok´a,Proje yürütücüsü Mutlu Can Ayrıksa Beye teşekkür eder,başarılarının devamını dileriz dediler.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri