Kırşehir Masa Tenisi Hakemleri Adana da Süper Lig Maçları Yönettiler

Spor 9 Ekim 2017 17:22
Videoyu Aç Kırşehir Masa Tenisi Hakemleri Adana da Süper Lig Maçları Yönettiler
A
a

Kırşehir Masa Tenisi İl Temsilcisi Serdar Dülger hafta sonu oynanan müsabakalarla ilgili açıklamalarda bulundu.

Dülger;Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından düzenlenen 2017-2018 sezonu Türkiye Lig’leri 7 -8  Ekim 2017 günü Adana Sakıp Sabancı Spor ve Sergi Sarayı Spor Salonu’nda oynandı. İlk kez dört farklı lig, 128 takım ve 500’den fazla sporcu, aynı hafta aynı salonda liglere ’merhaba’ denildi.
2017-2018 sezonu Masa Tenisi Türkiye Süper Ligi’nin yanı sıra, 1.Lig, 2.Lig ve 3.Lig’in de erkeklerde ve bayanlarda ilk hafta maçlarının heyecanı yaşandı.
Erkeklerde ve bayanlarda toplam 128 takımın mücadele ettiği Türkiye Lig’lerinin açılışı bir Masa Tenisi Festivaline dönüştü. 7 Ekim 2017 Cumartesi günü saat 09:30’da saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından, bayan maçları saat 10:00’da, erkek müsabakaları ise saat 12.00’de başladı. Adana etabında iki gün boyunca tüm liglerin ilk 5 hafta maçları oynandı.
8 Ekim 2017 Pazar günü müsabakalara devam edildi.
Müsabakalarda toplam 96, Uluslararası, Ulusal ve İl Masa Tenisi Hakemlerinin görev aldığı turnuvada, ilimizden Kırşehir bölgesi Ulusal Masa Tenisi Hakemlerimiz Levent Yılmaz, Gazi Yıldırım, Murat Karacan ve Recep Kadir Turpçu görev aldılar. Çekişmeli geçen oyunlarda başarılı yönetimleriyle ilimize dönmüşlerdir. Organizasyonun güzel olduğu turnuvada Adana Masa Tenisi İl Temsilciliğine, Federasyonumuza, Hakemlerimize Antrenörlerimize ve Sporcularımıza teşekkür ederim dedi.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri