Kırşehir Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Mehmet Özdemir atandı

Güncel 2 Mart 2018 18:00
Videoyu Aç Kırşehir Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Mehmet Özdemir atandı
A
a

Ahi Evran Üniversitesi (AEÜ) Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Basın ve Halkla İlişkileri Müşaviri Mehmet Özdemir'in İl Kültür ve Turizm Müdürü olarak atandığını bildirdi.

Üniversiteden yapılan yazılı açıklamaya göre, Karakaya, AEÜ Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı ve Görsel-İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Bölüm Başkanlığı görevlerini de yürütürken Kırşehir Kültür ve Turizm Müdürlüğü görevine atanan Özdemir'i makamında kabul ederek, yeni görevinde başarı diledi.Özdemir'in üniversitede görev yaptığı süre içerisinde hem akademik hem de idari anlamda başarılı çalışmalar yaptığını belirten Karakaya, yeni görevinde Kırşehir'e önemli katkılar yapacağına inandığını kaydetti.Karakaya, özverili çalışmalarından dolayı Özdemir'e plaket takdim etti.Kırşehir için yapılacak her katkıya emek vermekten mutlu olacaklarını ifade eden Özdemir de, Rektör Karakaya’ya verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. (AA)
 
1000
icon
HİKMET OKUYAR 14 Mart 2018 20:02

Şebinkarahsarlılar için Kırşekirliler için Kadim Dostlukların Özünü teşkil eden Kırşehişirliler Muhteşemliğinde ve Kırşehir Güzellemesi Sevgimizle Kırşehirli Güzel Sanatlar Öncüsü Sanatçılar düyarlılığımızla Sevgili Akademisyen Halk Bilimcisi Hemşehrimiz Şiir Yorumcusu Şebingülü Dustu Engin Ufuklu Mehmet Özdemir'i yeni görevinde tebrik ediyoruz..En özel yetenekli öğrencimin mutluluğunu şiir yüklü duygularla hisseder gibiyim..Hem Kırşehir için hem Şebinkarahisar için çok büyük bir kazanç oldu bu süper tayin.. Kırşehirliler için özel yetenekler için güzel sanatlar öncüleri için ve şimdiye kadar yapılan süper hizmetlere yeni bir halka daha eklenmesi için tayinin hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.Hikmet Okuyar​ Şüsiyad Başkanı, Dağların ve Çobanların Şairi..

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri