Kırşehir Koleji’nde Yaratıcı Drama Eğitimi verilecek

Güncel 17 Nisan 2018 17:33
Videoyu Aç Kırşehir Koleji’nde Yaratıcı Drama Eğitimi verilecek
A
a

Yrd. Doç.Dr. Fatma Önalan Akfırat tarafından Kırşehir Koleji’nde 5-6 Mayıs tarihlerinde Yaratıcı Drama Eğitimi düzenlenecek.

Olgu Psikolojik Danışma Merkezi Kişisel Gelişim ve Eğitim Hizmetleri, Kırşehir’de verilecek Yaratıcı Drama Eğitimi hakkında şunları bildirdi:

“Tanı, keşfet, oyna, kendini gerçekleştir. Öğrenmenin en iyi yolu yaparak ve yaşayarak öğrenmedir. Öğrenme için duyguların harekete geçmesi gerekir; duyguları harekete geçirmenin en güzel yolu ise yaratıcı dramadır. Yaratıcı dramada birey özgür, etkin ve yaratıcıdır: Dener, katılır, paylaşır, rol yapar, hayatı seyretmeyi değil yaşamayı öğrenir, kendini ve diğerlerini keşfeder. Kendinizi tanımak, yaşayarak öğrenmek, daha iyi iletişim kurmak ve bildiklerinizi daha iyi öğretmek istiyorsanız bir sanat eğitim alanı, yöntemi ve aracı olan yaratıcı drama ile tanışabilirsiniz. yaratıcı drama ile kendinizi keşfederken, başkalarıyla iletişim kurarken paylaşır ve yeni ifade yolları öğrenirsiniz. Yaratıcılık ve estetik gelişimi sağlamak için, eleştirel düşünme yeteneği kazanmak için, sosyal becerileri geliştirmek için, özgüvenin gelişmesi için, birlikte çalışma yeteneğini geliştirmek için, dil ve konuşma becerilerinin gelişmesi için, hayal gücünü geliştirmek için, iletişim ve etkileşim becerilerini geliştirmek için, empati becerilerini geliştirmek için, kendinizi daha rahat ifade edebilmek için, bağımsız düşünebilmek için, oyunla etkin öğrenmeyi sağlamak için yaratıcı drama   eğitimize katılın, paylaşın, eğlenin, öğrenin.”

Yrd. Doç. Dr. Fatma Önalan Akfırat tarafından verilecek eğitimin ücretinin 300 TL olduğu bildirildi. Kayıt ve detaylı bilgi için  0543 282 76 92.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri