Kırşehir Kent Konseyi Yürütme Kurulu Neşet Ertaş Kültür Ve Sanat Merkezinde Toplantı Yaptı

Güncel 9 Mart 2018 10:43
Videoyu Aç Kırşehir Kent Konseyi Yürütme Kurulu Neşet Ertaş Kültür Ve Sanat Merkezinde Toplantı Yaptı
A
a

Kırşehir Kent Konseyi Yürütme Kurulu 2018 yılının ilk toplantısını yapmak için Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezinde bir araya geldi.

Kırşehir Belediye Başkanı ve Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi  olan Yaşar Bahçeci’nin Başkanlığında gerçekleşen toplantıya  Ahi Evran Üniversitesi Rektörü ve Kent Konseyi Yürütme  Kurulu Üyesi Prof. Dr. Vatan Karakaya,  Kent Konseyi Başkanı Tahsin Üçgül, İnşaat Mühendisi ve Kent Konseyi  Yürütme Kurulu Üyesi Haluk Türedi, Aşıkpaşa Mahallesi  Muhtarı ve Kent  Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi İsmet Kurutluoğlu, Kent Konseyi Genel Sekreteri  ve Yürütme Kurulu Üyesi   Osman İlhan ve Meclis Başkanları ile, Çalışma Grup Başkanları katıldılar.
Toplantıda söz alan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Kent Konseyinin çalışmalarından  memnun olduklarını ekip olarak başarılı  projeler gerçekleştirdiklerini ama bir kurum ne kadar çalışsa ne kadar  başarılı olsa da bunlarla yetinmeyerek hizmet çıtasını daha yükseklere çıkarmaları gerektiğini  belirterek  Kent Konseyinin de yaptılarıyla yetinmeyip daha çok çalışmalarını istedi.  Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci  Kırşehir Belediyesi olarak Kent Konseyinin her zaman yanında olduklarını ve bundan sonrada yanında olacaklarını sözlerine ilave ederek yeter ki Kent Konseyi olarak s Kırşehir için çalışın, projeler üretin  bizlerden taleplerde bulunan, bizler her zaman yanındayız diyerek Kent Konseyine teşekkür etti.
Toplantıda söz alan Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Vatan Karakaya1da Kent Konseyinin çalışmalarını  yakından takip ettiğini ve sürekli olarak bir araya geldiklerini kendilerinin de üniversite olarak Kent Konseyinin her zaman yanında olacaklarını söyledi.
Kırşehir Kent Konseyi Başkanı Tahsin Üçgül ise  Türkiye Kent Konseyleri Birliği tarafından en aktif Kent Konseyleri arasında  gösterildiklerini  bunun en güzel örneğini de   Ekim ayında Adana ‘da 3 hafta önce  Eskişehir’de yapılan Türkiye Kent Konseyleri Birliğinin toplantılarında aldıkları teşekkür ve kendilerine gösterilen ilginin olduğunu belirterek Genel Sekreter Osman ilhanla birlikte Meclis ve grup Başkanlarına, Danışman Doç. Dr. Mustafa Kocaoğluna  teşekkürlerini iletti.
Toplantıda söz alan Meclis ve Grup Başkanları yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdikten  sonra  her konuda kendilerine destek olan   Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye , Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’ya, Kent Konseyi Başkanı Tahsin Üçgül’e ve Genel Sekreter Osman İlhan’a teşekkür ettiler.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri