Kırşehir Kent Konseyi Sağlık Çalışma Grubu Kültürel Kırşehir Gezisi Düzenledi

Güncel 12 Mart 2018 15:35
Videoyu Aç Kırşehir Kent Konseyi Sağlık Çalışma Grubu Kültürel Kırşehir Gezisi Düzenledi
A
a

Başkanlığını Ahi Evran Üniversitesi öğretim üyesi Doç. Dr. Ayla Ünsal’ın yaptığı Kırşehir Kent Konseyi Sağlık Çalışma Grubu Üyelerince kültürel Kırşehir Gezisi Düzenlendi.

Gezi hakkında görüşlerini açıklayan Doç. Dr. Ayla Ünsal Kırşehir Merkezi ve Kaman ilçesi ile Japon bahçesi, savcılı ve Toklumen köylerine gezi düzenleyerek Üniversite öğrencilerinden oluşan Kent Konseyi Sağlık Çalışma Grubu Üyelerine Kırşehir’in tarihi ve kültürel değerlerinin anlatıldığını böylece üniversite öğrencilerinin Kırşehir’i daha iyi tanıdıklarını Bu tür gezilerin üniversite öğrencileriyle sürekli yapılmasının öğrencilerin Kırşehir’i tanımaları ve mezun oldukları zaman gittiklerinde Kırşehir’i çok iyi tanıtmaları bakımından faydalı olacağını ve Kırşehir’in reklamının yapılması bakımından önemli olduğunu belirtti.
Doç Dr. Ayla Ünsal bu gezinin düzenlenmesinde büyük emeği olan Kent Konseyi Genel Sekreteri Osman İlhan’a, Kent Konseyi Başkanı Tahsin Üçgül’e, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Özkan Yaşasın’a ve Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye teşekkür etti
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri