Kırşehir Jandarma Teşkilatı 179. Yılını Kutladı

Güncel 14 Haziran 2018 13:38
Videoyu Aç Kırşehir Jandarma Teşkilatı 179. Yılını Kutladı
A
a

Jandarma Teşkilatının kuruluşunun 179. Yıldönümü münasebetiyle İl Jandarma Komutanı J. Alb. Orhan Ekemen ve beraberindeki heyet Vali İbrahim Akın’ı ziyaret etti.

Vali  İbrahim Akın, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, tarihi başarılarla dolu olan Jandarma teşkilatının kurulduğu günden bugüne, milletimizin huzur ve güvenliği için görev yaptığını söyledi.
Jandarma teşkilatının ülkemizin bölünmez bütünlüğünün korunması ve kamu düzeninin sağlanması yönündeki hizmetleri ile milletimizin takdirini kazandığını belirten Vali  İbrahim Akın, “Jandarma teşkilatımız, gece-gündüz, sıcak-soğuk demeden gerektiğinde canını verme pahasına ülkemizin her köşesinde vatandaşlarımızın hizmetinde olmuştur.  Böylesine önemli bir kurum olan Jandarma teşkilatımızın kuruluşunun 179. Yılını kutluyorum.” dedi.
İl Jandarma Komutanı J. Alb. Orhan Ekemen de Sayın Valimize faaliyetleri hakkında bilgiler verdiği konuşmasında, “Jandarma teşkilatımız, donanımlı personeli ile üstün birlik ve silah arkadaşlığı ruhuyla her durumda vatandaşlarımızın yanında olmuştur, bundan sonra da olmaya devam edecektir. Jandarma, gelişen teknolojiye ayak uydurarak her türlü ihtiyaca cevap veren bir yapı kazanmıştır. 179 yıldır bu vatana ve millete hizmet ettik, bundan sonra da bu böyle olacaktır." dedi.
Ziyaret, Jandarma Teşkilatının kuruluşunun 179. Yıldönümü etkinlikleri hakkında  Vali İbrahim Akın'a  bilgiler verilmesi ile sona erdi.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri