Kırşehir’in geleceği için elimizi taşın altına koyduk

Güncel 10 Ekim 2017 11:45
Videoyu Aç Kırşehir’in geleceği için elimizi taşın altına koyduk
A
a

Kırşehir Belediyesinin kent merkezinde hayata geçirdiği alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından üst yapıda başladığı dev hamle devam ediyor.

Ana Caddelerin çift yönlü trafiğe açılması ile ardından kaldırım, Peyzaj ve Bisiklet yolu çalışmaları devam ediyor.
Kırşehir Belediyesinin kent merkezindeki Ankara Caddesi,TermeCaddesi,Atatürk Caddesi, Lise Caddesinde hayata geçirdiği dev alt yapı hamlesi tamamlanırken, kısa süre önce başlayan üst yapı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Bütün alt yapıyı yenileyip üstüne kaliteli Avrupa standartlarında asfalt yapıp, sonrada bisiklet yolları ile, peyzajları ile kaldırımları ile yenilenecek.
Kırşehirlinin en nezih Cadde ve Yolları olacak
           Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci , “Alt yapı çalışmalarımız bitti hızlı bir şekilde üst yapıya geçtik”
Çalışmalara Mehmet Ali Altın bulvarından başladıklarını hatırlatan Bahçeci. Caddelerde   eski olan ne varsa kaldıracaklarını, altyapısı biten her bölgede çok yoğun bir tempoda çalışıldığını ifade ederek, "Caddelerimizde çalışmalarımız bittiğindeKırşehir’in en nezih, en güzel caddelerinden birisi haline gelecek. Avrupa standartlarında asfaltlama yapıyoruz. Ben çalışmalar sırasına sabır gösteren vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. İnşallah bu alt yapısını tamamlanan bölgelerde 40-50 yıl daha alt yapı inşaatı görmeyecek" dedi.
Üst yapıda çalışmalarının son sürat devam ettiğini ifade eden Başkan Bahçeci, bu kapsamda Ankara Caddesine ve Terme Caddesine  başladıklarını, kısa süre içerisinde bu caddeleri bitirip vatandaşların hizmetine sunacaklarını müjdeledi.
Başkan Bahçeci "Önemli olan eser bırakmaktır"

           Her caddeyi de yoluyla kaldırımıyla baştan aşağı yenileyeceklerini ifade eden Başkan Bahçeci şöyle konuştu: "Vatandaşlarımızın rahat ve huzuru için gece gündüz çalışmalarımıza devam ediyoruz. Biz bu makamda bir gün fazla kalalım diye değil kaldığımız sürede bir fazla ne icraat yapabiliriz anlayışına sahibiz. Biz kendi ikbalimizi bir kenara bırakarak Kırşehirlinin geleceği için elimizi taşın altına koyduk. Önemli olan iz bırakmak, önemli olan eser bırakmaktır. Biz bunun gayreti içindeyiz. Bundan da mutluluk duyuyoruz. Her gittiğimiz yerde iz bırakmak, eser bırakmak için gece gündüz çalışmaya, vatandaşlarımızın dertlerine derman olmaya, Kırşehir’imizi bir adım daha ileri götürmek için gayret etmeye devam edeceğiz." 


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri