1. Haberler
  2. Kırşehir
  3. Kırşehir İlinde Kırşehirli Müdürlere Müdahale Geldi! Artık Müdür Olamayacaklar

Kırşehir İlinde Kırşehirli Müdürlere Müdahale Geldi! Artık Müdür Olamayacaklar

featured

Türkiye’nin bütün illeri için alınan karar doğrultusunda Kırşehir ilende, Kırşehir nüfusuna kayıtlı olan kişiler müdür olamayacaklar. Kırşehir’de görevli olup da Kırşehir nüfusuna kaydı olan kişiler ise başka illere atanacaklar.

Yeni kararla ilgili bilgilere göre, Türkiye’nin bütün illeri için alınan karara göre müdür olarak görev yapanların nüfusuna kayıtlı olduğu illere atanmaması için talimat geldi.

Bu Kararla Kırşehir’deki Müdürler Atandı

Türkiye’nin bütün illeri için alınan karara göre Kırşehir’deki müdür değişiklikleri bu yönde yapıldı. Bu yönde ilk olarak Kırşehir Milli Eğitim Müdürü Metin Alparslan görevinden alınıp Aksaray’a ataması gerçekleştirildi. Yeni Milli Eğitim Müdürü ise Bartın nüfusuna kayıtlı Yusuf Yaşın Gülşen oldu.

Daha sora görevinde oldukça başarılı olan ve Kırşehir nüfusuna kayıtlı ola Kırşehir Tarım İl Müdürü Duran Seçen Konya’ya atandı yerine ise Kahramanmaraş nüfusuna kayıtlı Mustafa İlmeç atandı.

Aile Sosyal ve Politikalar Müdür Abdullah Kömürcüoğlu görevinde alındı ve Aydın’a atandı yerine ise Malatya nüfusuna kayıtlı olan Murat Konan geldi.

Bir diğer müdürlük değişikliği ise AFAD oldu. AFAD müdürüne ise Yozgat nüfusuna kayıtlı olan Ömer Bozkurt atandı.

Kırşehir’de yapılan bu uygulamanın bütün illerde de uygulanacağı belirtildi. Söz konusu olan bu uygulamaya göre diğer illerde de o ilde nüfus kaydı olan müdürlerin görevlerine başka illerde devam etmesi sağlanacak.

İlerleyen günlerde yeni atamalarda Kırşehir’de görevli olup Kırşehir nüfusuna kaydı olan müdürlerin başka illerde görevlendirilmesi, yerlerine ise farklı illerde görev yapan müdürlerin görevlendirilmesi bekleniyor.

 

 

 

 

 

Kırşehir İlinde Kırşehirli Müdürlere Müdahale Geldi! Artık Müdür Olamayacaklar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir