Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü Sürekli İşçi Kadrolarına Geçiş Başvuru Sonuçları Listesini Açıkladı

Güncel 20 Şubat 2018 14:12
Videoyu Aç Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü Sürekli İşçi Kadrolarına Geçiş Başvuru Sonuçları Listesini Açıkladı
A
a

Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü ve Bağlı Sağlık Tesislerinde; 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu hükümlerince personel çalıştırılmasına dayalı hizmet alım sözleşmesi kapsamında çalıştırılmakta olan taşeron işçilerinin, 24.12.2017 tarih ve 696 sayılı

Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Düzenlemeler Yapılması Hakkında Kanun Hükmünde Kararnamenin 127'nci maddesiyle 27.06.1989 tarihli ve 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye eklenen geçici 23 üncü madde kapsamında sürekli işçi kadrosuna geçiş talebine ilişkin başvuruları incelenmiş olup, gerekli şartları taşıyan ve sınava katılmaya hak kazananlar ve gerekli şartları taşımadığından sınava girmeye hak kazanamayanlara ait listeleri yayınladı.

1 Ocak 2018 tarih ve 30288 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan usul ve esasların 10 uncu maddesinde belirtilen “İnceleme neticesinde şartları taşıdığı ve taşımadığı tespit edilenlerin isimleri, çalıştıkları teşkilat ve/veya birimin de belirtilmesi suretiyle müracaat ettikleri birimlerce/idarece ilan (internet veya kurumca belirlenecek şekilde) edilir ve bunlar yükleniciye bildirilir. Bu şekilde yapılan ilan tebliğ yerine geçer. Başvuru sahiplerine ayrıca tebligat yapılmaz.” hükmü uyarınca ilgili kişilere ayrıca tebligat yapılmayacak.

Sınava girme hakkı elde edemeyenler, ilan tarihinden itibaren 3 (üç) gün içerisinde Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğüne Gelen Evrak Birimine kayıt yaptırmak koşuluyla Destek ve Personel Hizmetleri Başkanlığına gerekçesini de belirtmek suretiyle yazılı olarak itirazda bulunabilirler.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri