Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü Futbol Turnuvasında 8. Gün

Güncel 5 Mayıs 2018 15:39
Videoyu Aç Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü Futbol Turnuvasında 8. Gün
A
a

Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü açıklamasında şunları söyledi: Futbol Turnuvamız 8. gününde tüm heyecanı ile devam ediyor. Bugün oynanan maçların skorları şu şekilde oldu;

Günün ilk maçında Laboratuar Spor (6) - Adsm Spor (1)
Laboratuar Spor'un gollerini (18. Dk, 46. Dk Görkem Aytaç Alagöz, 13. Dk Hakan Cura, 8. Dk Mustafa Emre Nişli, 50. Dk Mustafa Erdoğdu, 27. Dk Tahir Kulaksız (KK)) attı.
AdsmSpor'un tek golünü ise (37. Dk'da Tahir Kulaksız) kaydetti. Bu karşılaşmada her iki takımında gruptan çıkma şansı olmadığı için her iki takımda turnuvadan elenmiş oldu. Maça çıkma centilmenliği gösteren takımları tebrik ediyoruz.

Kaman Sağlık Spor (7) - Aşıkpaşa Hastanesi Spor (0)
Kaman Sağlık Spor'un gollerini ( 28. Dk Soner Köseömür, 2. Dk, 13. Dk, 35. Dk'da Zeki Uyan, 17. Dk, 32. Dk, 40. Dk'da Furkan Arslan) kaydetti.
Bu karşılaşma sonucunda Aşıkpaşa Hastanesi spor gruptan çıkamadığı için elenmiş oldu.

İl Sağlık Spor (6) - Kızılelma Spor (3)
İl Sağlık Spor'un gollerini (10. Dk'da Suat Türkoğlu, 27. DkAdemTüfenkçi, 25. Dk, 49. Dk'da İlker Kılıç, 30. Dk Ceyhan Albayrak, 48. Dk Ali Taşdelen) kaydetti.
Kızılelma Spor'un gollerini ( 13. Dk Erol Arslan, 20. Dk Burhan Yılmaz, 50. Dk Yener Eldemir) kaydetti.
Bu maç sonucunda Kızılelma Spor gruptan çıkamadığı için elenmiş oldu.

Maç sonunda Kızılelma Spor teknik direktörü Mahmut Göktürk yapmış olduğu basın açıklamasında;
"Maçı izlediğiniz gibi topla oynama yüzdesi bizde fazlaydı, biz daha çok oynadık topla fakat istediğimiz pozisyonları yakalayamadık. Neden yakalayamadık, çünkü oyuncular benim direktiflerimin dışına çıktılar. Takım oyuncularından Burhan maçın yarısında bizim kale hangi taraftı diye sorunca yaptığım büyük bir hatanın farkına vardım. Takım kalecimiz Osman'a 7 şut çektiler 6'sını gol yiyerek savuşturdu. 
Bizim attığımız 3 gol onların 6 golünden fazladır, Bugün burada bizi yenerek sakalımızı kestiler, unutmasınlar ki kesilen sakal tekrar gür bir şekilde çıkar. Gür deyince ramazan gür bugün maça çıkamadı. Benim direktiflerimi dinlendiği zaman daha az gol yiyoruz.Takımın ikinci yarıda oyundan düşmesi bize maçı kaybettirdi, takım oyundan düşünce bende teknik direktör olarak üzerime düşen görevi yaptım, hiç bi şey yapmadım, oturdum seyrettim. Aslında Maç kazanmadan da guruptan çıkılabilir, peki nasıl çıkılır, kafamda bir kaç formül var onları yakında uygulayacağız. Biz çıkacağız. Zaten çıkarsak kupa bizim hakkımızdır, onunla ilgili de formüllerimiz mevcut. Bir sonraki turnuvaya çok iyi hazırlanacağız.Tüm takımlara başarılar diliyorum. Tamam işim gücüm var beni fazla oyalamayın" ifadelerine yer verdi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri