Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan Oldu

Güncel 13 Eylül 2017 09:00
Videoyu Aç Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan Oldu
A
a

AK Parti Kırşehir il Başkanlığına Muzaffer Aslan getirildi Mustafa Kendirli’nin görevine son verilmesinin ardından Kırşehir AK Parti İl Başkanlığına Muzaffer Aslan getirildi.

AK Parti Genel Merkez’de dün akşam saatlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, il başkan adayları ile görüştü. AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı için görüşmelere Barbaros Dulkadiroğlu, Bilgehan Altaş ve Muzaffer Aslan katıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmelere sonucunda Kırşehir İl Başkanlığı’na 24. Dönem Kırşehir Milletvekilliği yapan Muzaffer Aslan getirildi.
Kırşehir’den 35 adayın İl Başkanlığı için müracaat ettiği göreve Kırşehir AK Parti İl Başkanı 24.Dönem Kırşehir Milletvekili Muzaffer Aslan oldu.

Muzaffer Aslan Kimdir?
1968'de Kırşehir'de doğdu. Avukat; Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Kendi şirketinde yönetici olarak çalıştı. AK Parti'de Seçim İşleri, Teşkilat ve il Başkanlığı görevlerinde bulundu. İngilizce ve Arapça bilen Aslan evli ve 1 çocuk babasıdır.


HABER:SEMRA YILMAZ
1000
icon
İzzettin baysak 13 Eylül 2017 17:29

Akp.kırşehir ilbaşkanlığına seçilen muazffer aslan beye bu görevin kendisine,kırşehirimize vemilletimize hayırlı olmasını, kırşehirimize güzel hizmetler getirilmesine vesile olması dileğimle sevgi ve selamlar sunarım.Açkent/Kırşehir.

0 0 Cevap Yaz
abimmmmmmmmmmmmm 13 Eylül 2017 10:12

allah yolunu açık etsin ...gönlü güzel kendi güzel abim.....seni tekrar vekil olarak görmek istiyoruz kalbi temiz abim....allah yar ve yardımcın olsun.........güzel bir yönetimle yola devam durmak yok ....

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri