Kırşehir Emniyet Müdürlüğü Kuş Uçurmadı!

Güncel 2 Temmuz 2018 08:55
Videoyu Aç Kırşehir Emniyet Müdürlüğü Kuş Uçurmadı!
A
a

Kırşehir Emniyet Müdürlüğü tarafından, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesinde uyarıları ve alınan tedbirleri kapsayan bir açıklama yapıldı.

 Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2 oturum olarak gerçekleştirilen YKS, Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekiplerini alarma geçirdi. Sınava girecek vatandaşların zamanında okullara yetişmesini amaçlayan Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, güzergahlar üzerinde tedbirler alarak trafiği düzene soktu.
          Konuyla ilgili Kırşehir Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, "YKS sınavına giren vatandaşlarımızın sınav tarihlerinde okullara ulaşımının sağlanması amacıyla Trafik Denetleme Şube Müdürlüğümüz ekiplerince güzergahlarda gerekli tedbirler alındı. Cumartesi ve Pazar günleri saat 10:00’da başlayan YKS sınavı nedeniyle oluşturulan trafik yoğunluğu da göz önüne alınarak, vatandaşlarımızın sınav yerlerine zamanında ulaşabilmesi için erken saatlerde yola çıkılması, güzergahlarda alınan trafik tedbirleri doğrultusunda yetkililerin uyarılarına ve trafik kurallarına dikkat edilmesi büyük önem arz etmekteydi. Ayrıca sınav yapılacak okulların bulunduğu cadde ve sokaklar üzerinde araç sürücülerinin sınav saatleri esnasında duyarlı davranarak, araçlarının kornalarını kullanmamaları, araçlarından yüksek sesli müzik yayını yapmamaları geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın sınav başarısı yönünden oldukça önemli Bu konuda bi sorun yaşamadık sınav Huzur ortamı içinde geçti dedi. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri