Kırşehir Eğitim-Bir-Sen Deneme Yarışması Sonuçlandı

Güncel 2 Mayıs 2018 11:30
Videoyu Aç  Kırşehir Eğitim-Bir-Sen Deneme Yarışması Sonuçlandı
A
a

Eğitim-Bir-Sen Kırşehir şubesi kültürel etkinliklere devam ediyor. Son olarak üniversite gençlerine yönelik deneme yazma yarışması düzenlendi. Konuyla ilgili şube başkanı Oktay Cebeci ödül töreninde bir konuşma yaptı. Cebeci;

“ Sendikamız üyelerinin hak ve menfaatleri  yanında her türlü sosyal ve kültürel çalışmalara da aralıksız devam etmektedir. Kitap okuma, gezi, eğitim komisyonları gibi sosyal etkinliklerimiz bulunmakta. Sendikamız ve ADEM topluluğumuz tarafından üniversite gençlerine yönelik Fethi Gemuhluoğlu anısına düzenlenen  "Dostluk ve Vefa" konulu deneme yarışmamız sonuçlandı.  Yarışmaya beklentimizin üzerinde katılım oldu. Akademisyenler tarafından  oluşturulan jüri üyeleri dereceye giren eserleri belirledi. Bu yarışmamızla okuma ve yazma faaliyetlerimize bir katkı sunmak istedik. Yarışmanın  danışmanlığını İsmail Kasap hocamız üstlendi. Katkısı olan herkese teşekkür ederim dedi.

 Milletvekili Mikail Aslan da  ödül töreninde bir konuşma yaptı. Birinciye 1000 tl, ikinciye 750 tl, üçüncüye 500 tl, ve Mehmet Akif İnan ve Erol Battal özel ödülleri de dördüncü ve beşinci eserlere 250 tl olarak takdim edildi. Tören birinci seçilen Oğuzhan Osman  Koçak’ın denemsini okumasıyla sonuçlandırıldı. 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri