Kırşehir’e Otopsi Odası Kurulacak

Güncel 3 Şubat 2018 12:24
Videoyu Aç Kırşehir’e Otopsi Odası Kurulacak
A
a

Rektör Karakaya ile Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Bilgin Otopsi Odası İçin Yer Seçiminde Bulundu

Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya ile Kırşehir Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Bilgin Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde incelemelerde bulundu. 31 Ocak 2018 tarihinde Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan incelemelerde Rektör Karakaya ile Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Bilgin Kırşehir’de otopsi odası kurulması için yer seçimi yaptılar.

Kırşehir’de otopsi odası oluşturulması için değerlendirmelerde bulunan Prof. Dr. Vatan Karakaya ile Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Bilgin, otopsi odasının Kırşehir’e kazandırılarak halkımızın hizmetine sunulacağını belirttiler.

Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Kırşehir'de meydana gelen kaza, cinayet gibi ölümle sonuçlanan olaylarda vatandaşların yakınlarının cenazelerinin otopsi için çevre illere gönderilmesinde yaşanan mağduriyetlerinin giderilmesi konusunda bu tür planlamaların yapıldığını söyleyerek Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinin sağlık alanında halkımıza her türlü hizmeti vereceğini söyledi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri