Kırşehir’den 3 yazar Ankara’da İmza Günü’ne Katılacak

Güncel 23 Şubat 2018 10:28
Videoyu Aç  Kırşehir’den 3 yazar Ankara’da İmza Günü’ne Katılacak
A
a

Kırşehir’den yazar ve şair Erol Kılıç, Osman Alpsoy ve Emre Dağaşan Ankara AtoCongresıum’da Kırşehir’i temsil edecek.

Yazar ve öğretmen Osman Alpsoy 12. Kitap Fuarı ile ilgili şu açıklamaları yaptı: “Ankara’da düzenlenecek olan Başkent Edebiyatı’n tertip ettiği imza gününe Veysel Turgut hocamızın aracılığı ile katılacağız. Ankara AtoCongresıum’da gerçekleşecek olan imza gününde Kırşehir’imizi temsil edeceğiz. Bir yandan severek öğretmenlik görevini yaparken bir yandan da kendimizi edebiyat dünyasına veriyoruz. 25 Şubat 2018 Pazar günü saat 10.00-20.00 arası Ankara 12. Kitap Fuarı AtoCongresıum Asma Kat C-3 Başkent Edebiyat Standında gerçekleşecek, kitap fuarına okuyucularımı bekliyorum” dedi.
Yazar ve Şair Erol Kılıç da kitap fuarında okuyucularıyla buluşacak. Kılıç: “25 Şubat 2018 Pazar günü Ankara AtoCongresıum’da düzenlenmekte olan kitap fuarında olacağım, kitapseverleri bekliyorum” dedi.
Gönlümden Kopanlar kitabı yazarı 12. Ankara Kitap Fuarı imza gününe katılacak Çiçekdağılı genç şair Emre Dağaşan ise yine 25 Şubat Pazar Günü saat 10.30-12.30 arası AtoCongresiumSöğütözü Cad. No:1 Çankaya Ankara’da imza gününe okuyucularıyla bir araya gelecek.(HABER: SEMRA YILMAZ)
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri