Kırşehir Değil Kral Şehir

Güncel 13 Kasım 2017 15:47
Videoyu Aç Kırşehir Değil Kral Şehir
A
a

Kırşehir PTT Baş Müdürü Mehmet Kani Gümüşoğlu: “Kırşehir’e Kırşehir demeyin Kral Şehir deyin” dedi.

Aşıkpaşa Gazetesi Ekibi Kırşehir PTT Baş Müdürü Mehmet Kani Gümüşoğlu’nu ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette Aşıkpaşa Gazetesi Sahibi Hüsnü Arıöz, Muhabir Semra Yılmaz ve Grafik Tasarımcı Dilek Köysüren Adana’da görevli iken Kırşehir’e gelen PTT Başmüdürü Mehmet Kani Gümüşoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Rize’li olan Mehmet Kani Gümüşoğlu Adana’da 4 yıl görev yaptıktan sonra Kırşehir’e geldiğini ve Adana’da yaptığı PTT’nin faaliyetlerini Kırşehir’de de gerçekleştireceğini söyledi.
Gümüşoğlu, Kırşehir’de şehir kültürü olduğunu ve Ahi Evran Üniversitesi’nin şehre çok büyük etkisi olduğunu bildirdi.
“Kırşehir’de PTT şubeleri açacağız”
Gümüşoğlu: “ Daha iyi, güzel ve kaliteli hizmet adı altında Kırşehir’in farklı yerlerinde nostaljik PTT şubeleri açacağız. Terme Caddesi’ne, Mehmet Ali Altın Bulvarı’na, TOKİ’ye, Askerlik Şubesi’ne, Uzun Çarşı’ya yeni şubelerle hizmet edeceğiz. Bu şubelerimiz fiziksel olarak nitelikli olmasına özen gösteriyoruz. PTT ATM’lerinin insanların hızlı bir şekilde işlerini halletmesi için tasarlanmış olacak. Açacağımız şubeler daha büyük, nostaljik, insanların ulaşımı açısından 10-15 dakika mesafe ile olmasına özen göstereceğiz. Hafta sonları da hizmet vererek vatandaşları mağdur etmeyeceğiz”
“Kırşehir’de dağıtım sıkıntımız yok”
Kırşehir PTT Baş Müdürü Mehmet Kani Gümüşoğlu Kırşehir’de hemen hemen her yere hakimiz, PTT hizmetleri verirken dağıtım sıkıntımız yok. Her yere yetişebiliyoruz. Düzenli ve disiplinli bir şekilde çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. PTT hizmetleri kredi, tahsilat hizmeti, sigorta, DASK, posta, havale, EFT, posta çeki gibi 400 kalemimiz bulunmaktadır. Vatandaşlarımız banka anlaşmalı PTT’den kredi çekebiliyor. Şu anda 109 kişilik bir ekibimiz mevcut. Şubelerimiz açılında personel talebinde bulunacağız.
“KOLİ adı KARGO adı altında yapılandırıldı”
Eskiden KOLİ adı altında olan dağıtımın şimdi KARGO adı altında yapılandırmanın olduğunu söyledi. 177 yılının güven olduğunu söyleyen Gümüşoğlu: “Kuruluşumuzun 177. Kuruluş yıl dönümü 1840’dan bu yana var olan PTT kurumu posta nazırı olarak kurulmuş daha sonra yıllar içerisin de isim değiştirerek en son PTT AŞ. Genel müdürlüğü şekline dönüşmüş ve posta banka lojistik konularında ülkemizin evrensel hizmet sağlayıcısı olarak hizmet veren en önemli kuruluşudur” ifadelerini kullandı. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.
(HABER: SEMRA YILMAZ)
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri