Kırşehir’de Otobüs Bileti Fiyatları Cep Yakıyor!

Güncel 24 Temmuz 2018 16:59
Videoyu Aç Kırşehir’de Otobüs Bileti Fiyatları Cep Yakıyor!
A
a

Otobüs Fiyatlarındaki artış yolculuk yapacak vatandaşların tepkisine sebep oldu. Kırşehir’de ucuz fiyatlarla bilet alınırken şimdiki fiyatları görünce isyan ediyorlar Kırşehir’ den farklı illere seyahat etmek üzere vatandaşlar bilet almaya gittiklerinde bilet fiyatını duyduklarında şaşırıp kalıyor.

Yıldan yıla fiyat artışı yaşanmasını normal bulan vatandaşlar bu denli uçuk fiyatlara yükselmiş olmasına anlayış gösteremiyor.
TEKLİ KOLTUKLA ÇİFTLİ KOLTUK ARASINDAKİ 5 LİARALIK FARK DİKKAT ÇEKİYOR
Tatil yapmak yâda iş nedeniyle farklı bir ile gitmek isteyen vatandaşlar fiyatlar karşısında şaşkınlığını gizleyemeyip fiyatın yüksekliğinden yakınırken bazı firmalardaki tekli koltuk ile çiftli koltuk arasındaki farka anlam veremediklerini ifade ettiler. Kırşehirli vatandaşlar yaptıkları açıklamalarda: “Bilet fiyatlarındaki bu artış bizleri çok zor durumda bıraktı. Bir şehre gidiş gelişimiz olan fiyatlar şimdi sadece tek yönlü gidiş fiyatı olması geçimin ne kadar zor olduğunu bize hatırlattı. Bu denli fiyat uçukluklarının artık bir son bulmasını talep ediyoruz. Bu fiyatlar bu şekilde artarak devam ederse işimiz gerçekten çok zor. Bazı firmalarda tekli koltuk 40 çift koltuk 35 lira. Artık ne diyeceğimizi şaşırdık. Buna bir çözüm üretilsin. Bu tekli koltuk ile çift koltuk farkı davası zamla alakalı olduğunu düşünmüyoruz. Bu kadarına da pes diyoruz.” dedi.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri