Kırşehir'de Kütüphaneler arası Eşgüdüm toplantısı yapıldı

Güncel 13 Temmuz 2018 17:48
Videoyu Aç Kırşehir'de Kütüphaneler arası Eşgüdüm toplantısı yapıldı
A
a

Bakanlığın Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürlüğünün 2012 yılı 7 sayılı genelgesi gereği Kırşehir İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Eyüp Temur başkanlığında, Kırşehir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünce il ve ilçe kütüphane müdürleri ve sorumlu memurları ile eşgüdüm toplantısı yapıldı.

Bakanlığın Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürlüğünün 2012 yılı 7 sayılı genelgesi gereği Kırşehir İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Eyüp Temur başkanlığında,  Kırşehir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünce il ve ilçe kütüphane müdürleri ve sorumlu memurları ile eşgüdüm toplantısı yapıldı.
Gündemde kütüphaneler arası işbirliği ortak etkinlikler, araç ve gereçlerin ihtiyaca göre dağıtımı ve yardımlaşma, yeni Aşıkpaşa İl Halk Kütüphanesinin taşınması gibi konular ele alındı.
15 Temmuz 2016 gecesi, ülkemizi,milletimizi.demokrasimizi,geleceğimizi yok etmek isteyen hain terör örgütleri  harekete geçmiş menfur darbe girişiminde bulunmuşlardır..Fakat bizim için müstesna değerlerin başında gelen ittihad-ı milli, adem-i ihtilaf,dayanışma,hoşgörü iman  gücü kavramlarının ışığında yüce milletimiz ve devletimiz her daim ayakta kalmış ve kalmayada devam edecektir.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri