Kırşehir'de "Açık Kapı Ofisi" hizmete başladı

Güncel 14 Nisan 2018 17:20
Videoyu Aç Kırşehir'de "Açık Kapı Ofisi" hizmete başladı
A
a

Kırşehir Valiliği'nde, Açık Kapı Ofisi'nin hizmete başladığı bildirildi

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, İçişleri Bakanlığı tarafından başlatılan "Açık Kapı-Milletin Kapısı" projesinin Kırşehir Valiliği'nde uygulanmaya başlandığı ifade edildi.

Kırşehir Valiliği hizmet binasının giriş katında Açık Kapı Ofisi'nin hizmete girdiği aktarılan açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Vatandaşlarımızın başvurularının elektronik ortamda kaydedilip ilgili birimlere yönlendirileceği, başvuru sahibinin sürece ilişkin mesaj yoluyla bilgilendirileceği, yapılan işlemlerin üst yöneticiler tarafından takip edileceği Açık Kapı Projesi, vatandaşlarımızın devlete ulaşacağı bir hizmet olacaktır. Kamu hizmetlerini sunanlar ile vatandaşlar arasındaki iletişimi güven ortamında sağlamak, vatandaşlarımızın talep ve beklentilerinin alınarak değerlendirilmesini sağlamak ve kronik sorunlara çözümler üretebilmek projenin temel hedefleridir. Bugün itibariyle vatandaşlarımız Valilik binamızın giriş katında bulunan halkla ilişkiler konusunda eğitimli personelin görev aldığı ve Açık Kapı Ofisine sözlü ya da yazılı olarak, www.acikkapi.gov.tr internet sitesinden ya da Açık Kapı mobil uygulaması ile başvuruda bulunabilecekler."(AA)

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri