Kırşehir Belediyesi Yol ve Kilit Parke Çalışmalarına Devam Ediyor

Güncel 14 Temmuz 2018 12:00
Videoyu Aç Kırşehir Belediyesi Yol ve Kilit Parke Çalışmalarına Devam Ediyor
A
a

Kırşehir Belediyesi şehrin muhtelif yerlerinde yol ve asfalt çalışmaları ve kilit parke çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Kırşehir Belediyesi şehrin muhtelif yerlerinde yol ve asfalt çalışmaları ve kilit parke çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.  
Kırşehir Belediyesi Nasuhdede Mahallesi Taşlık mevkiinde yol yapım çalışması ve Kayabaşı,Yenice Mahallesinin Saraycık mevkiinde de  kilit parke çalışmalarına devam ediyor.  
Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, göreve geldiklerinde “Kırşehir’de asfaltı ve kilit parkesi olmayan hiçbir mahalle kalmayacak ”diyerek yola çıktıklarını ve bu kapsamda şehrin altyapısını bitirdikleri yerde üst yapı çalışmalarını başlattıklarını belirtti.  
Başkan Bahçeci , " Kırşehir’imizin asfaltı ve kilit parkesi olmayan hiçbir mahallesi kalmayacak. Günü birlik asfalt atmayacağımızı söylemiştik. Bütün yollarımızı sağlıklı bir şekilde yapacağız demiştik. Elimizden geldiği kadarıyla bu konuda çalışmaya devam ediyoruz. Halkımıza layık olmak onların yaşamlarını kolaylaştırmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hemşerilerimiz için birçok alanda hizmet ürettik ve üretmeye de devam ediyoruz” dedi. 
 
MAHALLELERİMİZİN YOLLARINI ELDEN GEÇİRİYORUZ 
 
              Kırşehir Belediyesi olarak aralıksız devam eden yol yapımı çalışmalarının yanı sıra mahallelerimizin genelinde kilitli parke taş döşeme çalışmaları da devam ettiğini hatırlatan Başkan Bahçeci,” Kırşehir Belediyesi olarak Mahallelerde yaptığımız asfaltlama çalışmalarına ara sokakları da dahil ederek bozuk yol kalmamasına özen gösteriyoruz. Mahallelerimize de kilit parke taş döşeme çalışmalarımız var. Bütün mahalle yolarımızın kilit parke taş çalışmalarını tamamlayacağız. Bakım onarım ve yeni taş döşeme çalışmalarımızı yürütüyoruz.  
 
VATANDAŞLARIMIZIN TALEPLERİNE GÖRE HİZMET ÜRETİYORUZ 
 
                Şehirleşmenin en önemli ayağının yollar olduğunu vurgulayan Başkanı Bahçeci, asfalt ve parke taş çalışmalarına önem verdiklerini belirterek yapılan çalışmaların Kırşehir’i daha çağdaş ve güzel bir görünüm kazandırılacağını belirtti. Hizmetlerinin vatandaşların talepleri doğrultusunda yapıldığını belirten Başkan Bahçeci, "Halkımızla birlikte onlardan aldığımız güçle daha birçok başarılı çalışmaya imza atacağız" dedi.  
Bahçeci, ”Daha modern ve kullanışlı yollar için çalışmalarını sürdüren Kırşehir Belediyesi tüm ekipleriyle çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bir yandan Merkez mahalle yollarına asfalt serilirken bir yanda da mahallelerimize kilitli parke taş çalışmaları devam ediyor. Yapılan planlamalar doğrultusunda ulaşımı rahatlatmak ve güvenli hale getirmek için altyapı çalışmaları tamamlanan sokaklar kent kimliğine yakışır hale getiriliyor. Yollarımızın kalitesini artırmak ve standardını yükseltmek adına yoğun bir tempoyla çalışıyoruz’’ dedi. 
 
 
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri