Kırşehir Belediyesi tenisçileri Bursa’da yapılan turnuvada madalyaları topladı

Güncel 6 Ekim 2018 14:29
Videoyu Aç  Kırşehir Belediyesi tenisçileri Bursa’da yapılan turnuvada madalyaları topladı
A
a

Bursa ‘da düzenlenen 12 yaş tenis müsabakasında Kırşehir Belediyesi tenisçileri yaptıkları müsabakalarda derece girerek madalyaları topladılar.

Bursa Yeşil Rotary kulübünde düzenlenen turnuvada 12 yaş tenis müsabakasında Kırşehir Belediyesi sporcularından Musa Dadalı 1. Olarak altın madalya, Atilla Berke Yılmaz 2. Olarak gümüş madalya, Kayra Bartu Tekdoğan , Ela naz Kızılırmak , Mehmet Kocamış 3. Olarak bronz madalya aldı. 

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’de dereceye giren sporcuları tebrik ederek şunları belirtti. Bursa da yapılan 12 yaş turnuvasında Kırşehir Belediyesi tenis turnuvasında başarı göstermiş olan sporcularımızı tebrik ediyor,  başarılarının devamını diliyorum, inşallah daha güzel başarılar elde edeceklerdir. Başkan Bahçeci, Millet olarak geleceğe umutla bakabilmenin tek yolu çocuklarını ve gençlerini doğru yetiştirmekten geçer. Kırşehir Belediyesi olarak bu anlamda çocuklarımızın ve gençlerin sağlıklı bireyler olarak yetiştirilmesi adına onları spora teşvik ediyoruz. Tenis branşı da çocuklarımızın karakterinin oluşmasında, öz güven kazanılmasında ve ani karar verebilme yeteneklerinin artmasında nicelikle ve nitelikli bir spordur. Tenis sporunu yapan çocuklarımızın aileleri de bu konuda çok şanslılar. Kırşehir’de böyle zeminler olması ve sizlerin çocuklarınızı spora yönlendirmeniz ve onları takip etmeniz çok önemli” dedi. 

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri