Kırşehir Belediyesi Meclis Toplantısı Yapıldı

Güncel 5 Mayıs 2018 14:15
Videoyu Aç Kırşehir Belediyesi Meclis Toplantısı Yapıldı
A
a

Kırşehir Belediyesi 2018 Mayıs ayı olağan meclis toplantısı Belediye Başkan Yardımcısı Veli Şahin başkanlığında Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi meclis salonunda 16 gündem maddesi ile gerçekleştirildi.

Meclisin birinci gündem maddesi açılış ve yoklama ile başladı. İkinci gündem maddesinde Bir önceki 01/03/2018 tarihli Mart Ayı Meclis Kararlarının Okunarak oy birliği ile kabul edildi. Üçüncü gündem maddesi Encümen üye seçimi yapıldı. Dördüncü gündem maddesi İmar komisyonu üye seçimi yapıldı. Gündem Beşinci maddesi Çeşitli İşler komisyonuna üye seçimi yapıldı. Gündemin altıncı maddesi Plan ve Bütçe komisyonu seçimi yapılarak üye belirlendi. Gündemin yedinci maddesi Denetim komisyonu raporu meclisin bilgisine sunuldu. Gündemin sekizinci maddesi 2017 yılı faaliyet raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. Gündemin dokuzuncu maddesi İmar komisyonu raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. Gündemin onuncu maddesi İmar komisyonuna havale edilecek talepler görüşülerek oy birliği ile komisyona havale edildi. Gündemin on birinci maddesi Sinop İli Durağan Belediyesiyle Kardeş Şehir olunması görüşülerek oy birliği kabul edildi. Gündemin on ikinci maddesi Belediye denetimli özel toplu taşıma aracı işletilmesi işi için yetki verilmesi görüşülerek oy birliği kabul edildi. Gündemin on üçüncü maddesi Gölhisar Mahallesi muhtarlık binası yapımı için arsa tahsisi görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. Gündemin on dördüncü maddesi Kayabaşı Mahallesi 1585 ada 3 parseldeki belediye hissesinin tahsisi görüşülerek oy birliği kabul edildi. Gündemin on beşinci maddesi Maliye Hazinesi ile sulh ve Kabul ile Davanın sonuçlanması görüşülerek oy birliği kabul edildi.

Dilek ve temennilerin ardından Belediye Başkan Yardımcısı Veli Şahin 7 Haziran 2018 ‘de toplanmak üzere oturumu kapattı.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri