Kırşehir Belediyesi Çiçekdağı IMKB Atatürk İlkokuluna Kütüphane açtı

Güncel 14 Mart 2018 16:23
Videoyu Aç Kırşehir Belediyesi Çiçekdağı IMKB Atatürk İlkokuluna Kütüphane açtı
A
a

Kırşehir Belediyesi Çiçekdağı İlçesinde IMKB Atatürk İlkokulu’nda Kütüphane açtı.

Çiçekdağı Kaymakamı Nuri Baki Yalçın ,Çiçekdağı İlçe Milli Eğitim Müdürü  Baki Yaşar Erkal , Ak Parti Çiçekdağı ilçe Başkanı Hasan Hakanoğlu’nun hazır bulunduğu törende bir konuşma yapan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, IMKB Atatürk İlkokuluna açtığımız Kütüphane ilçemizdeki çocuklarımıza inşallah fayda sağlayacak. Belediyemizce yaptırdığımız Kütüphaneyi açtık, Abülbaki hocamıza da vesile olduğu için teşekkür ediyorum.

İlçedeki çocuklarında Kitap’a ulaşmasını ve güzel ve nezih ortamda ders çalışabilmesi ve kütüphane ortamında olması da son derece önemli.Okullara verdiğimiz destek her zaman devam edecek. Çocuklar ve gençler bizim geleceğimiz. Eğitimde marka şehir olan Kırşehir’in eğitimin çıtasını daha da  üst seviyelere çıkarmak için elimizden geleni yapmaya gayret edeceğiz. Çiçekdağı İlçesi IMKB Atatürk İlkokuluna kütüphanemiz hayırlı uğurlu olsun diyorum” dedi. 

Çiçekdağı Kaymakamı Nuri baki Yalçın’da yaptığı konuşmada öncelikle bu yaptığı kütüphane de dolayı başkan beye kendisine teşekkür ediyorum. Eğitime ve Öğretime verdiğiniz önemi biliyoruz. Gençleri biz boş verdikçe bu boşluğu başkaları dolduruyor. Bizler gençlere sahip çıkacağız bu duyarlılığınızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum dedi.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri