Kırşehir; Vakit Türkiye Vakti diyor

Güncel 12 Haziran 2018 16:35
Videoyu Aç Kırşehir; Vakit Türkiye Vakti diyor
A
a

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, 24 Haziran yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem milletvekilliği seçimleri öncesinde ilçeler, beldeler ve köylerde çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Ziyaret ettiği yerlerde vatandaşlar tarafından büyük bir ilgi ile karşılanan Aslan, AK Partiye, şahsıma ve adaylarımıza gösterilen ilgi ve destekten dolayı hemşerilerime teşekkür ediyorum, dedi.

Aslan; “Kırşehir merkezde ve ilçelerimize bağlı köylerde vatandaşlarımız ile bir araya gelerek, hem dertleşiyoruz hem de partimize destek istiyoruz. Hemşerilerimizin Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan´a ve AK Parti´ye destek sözleri bizleri son derece mutlu ediyor. Anlıyoruz ki, Kırşehir halkı yapılanı görüyor ve takdir ediyor.

AK Parti 16 yıl boyunca Türkiye´nin doğusundan batısına kadar, Neşet ERTAŞ ustamızın dediği gibi kalpten kalbe giden köprüler kurdu. Bu yüzden Biz Biriz, Diriyiz, İriyiz, Kardeşiz, Birlikte Türkiye´yiz. 24 Haziran yolculuğunda Kırşehir’imizin AK Parti ile yola devam etmemiz için hep bir ağızdan Vakit Türkiye Vakti sözleriyle bizleri uğurlaması bizleri hem gururlandırıyor hem de heyecanlandırıyor.” diye konuştu

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri