Kırşehir ASP'de Huzurevi Sakinlerinin Anneler Günü Kutlandı

Güncel 8 Mayıs 2018 15:13
Videoyu Aç Kırşehir  ASP'de Huzurevi Sakinlerinin Anneler Günü Kutlandı
A
a

Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Kırşehir Huzurevimizde kalan yaşlı annelerin anneler günü kutlandı.

Programa; Kırşehir Vali Yardımcısı Bünyamin Yıldız’ın eşi Şeyma Yıldız, Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar  İl Müdürü Ramazan Baykara’nın eşi Münüre Baykara, kuruluş idarecileri ve sivil toplum kuruluş temsilcileri katıldı.
           
Vali Yardımcısı Bünyamin Yıldız’ın eşi Şeyma Yıldız; “ Bizleri canından, ruhundan, özünden bir parça olarak gören ve tüm hayatını bizim hayatımızın daha iyi olması için harcayan annelerimiz; hoşgörünün, fedakarlığın, şefkat ve merhametin dünyadaki yansımalarıdır.
           
Bu anlamlı günde; annelerimizi mutlu etmek, annelerimizin yüreklerini sevgiyle doyurmak ve onların ilgisine layık olmak hepimizin asli görevidir. Bu vesile ile tüm annelerimizin anneler gününü kutluyorum” dedi.
           
Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara'nın eşi Münüre Baykara; “ Bizim inanç anlayışımıza göre, annelik dünyanın en yüce, en kutsal vazifelerinden biri; anneler ise iyiliği en çok hak eden değerli varlıklardır. Baldan tatlı dilleriyle sözün en güzeline, gül cemalleriyle yüzün en güzeline, fedakârlıkları ve sevgileriyle kalbin en güzeline sahip cennet kokulu annelerimizin anneler gününü kutluyorum” dedi.Programda; günün anlam ve öneminin anısına pasta kesilerek huzurevi sakinlerine çeşitli hediyeler dağıtıldı.Yaşlılar ile gerçekleşen sohbetlerin ardından program sona erdi

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri