Kent Konseyi Sağlık Grubu Toplantı Düzenledi

Güncel 8 Kasım 2017 16:19
Videoyu Aç Kent Konseyi Sağlık Grubu Toplantı Düzenledi
A
a

Kırşehir Kent Konseyi Sağlık Grubu Kent Konseyi Salonunda Toplantı Düzenledi

Tamamı Ahi Evran Üniversitesi Sağlık Fakültesi öğrencilerinden oluşan ve Başkanlığını Doç. Dr. Ayla Ünsal’ın yaptığı Kent Konseyi Sağlık Grubu Kent Konseyi Salonunda Toplandı.

Kent Konseyi Başkanı Tahsin Üçgül, Genel Sekreter Osman İlhan’ın da katıldığı toplantıda konuşan Ahi Evran Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Kırşehir Kent Konseyi Sağlık Grubu Başkanı Doç. Dr. Ayla Ünsal Grup olarak bu yıl daha aktif çalışacaklarını, Kırşehir’e faydalı işler yağacaklarını ve uyuşturucu, sigara ve kötü alışkanlıklarla mücadele ederek bırakma kampanyası başlatacaklarını ve ciddi bir çalışma içerisine gireceklerini söyledi.

Çeşitli konularda görüşlerini bildiren Ahi Evran Üniversitesi Sağlık Fakültesi ve Kent Konseyi Sağlık Grubu öğrencileri Kırşehir Kent Konseyi bünyesinde faaliyet göstermekten mutlu olduklarını, uyuşturucu, sigara dahil tüm kötü alışkanlıklarla mücadele etmek için çalışacaklarını söylediler.

Kırşehir Kent Konseyi Osman İlhan öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada Kırşehir’in tarihi ve Kent Konseyinin faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Son olarak konuşma yapan Kırşehir Kent Konseyi Başkanı Tahsin Üçgül’ de Sağlık Grubu öğrencilerine Kırşehir Kent Konseyinin çalışmaları hakkında bilgi verdikten sonra Sağlık Grubu öğrencilerin başta uyuşturucu ve sigara olmak üzere kötü alışkanlıklarla mücadele etme kararlarının ve uyuşturucu ile sigarayı bırakma kampanyası başlatacak olmalarının yerinde bir karar olduğunu toplumun buna ihtiyacı olduğunu, uyuşturucu, sigara ve diğer kötü alışkanlıkların adeta kangren gibi toplumun başına bela olduğunu, intiharlar, adam öldürmeler, boşanmalar gibi çok büyük bir sorunları beraberinde getirdiğini, toplumun huzuru ve güveni için insanların bilinçlendirilerek çok kısa sürede çözüme kavuşturulması gerektiğini söyleyerek Sağlık Grubu öğrencilerine ve Başkan Doç Dr. Ayla Ünsal’a göstermiş oldukları sorumluluk ve duyarlılıktan dolayı teşekkür etti.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri