Kent Konseyi Sağlık Çalışma Grubu Bir Araya Geldi

Güncel 5 Mart 2018 17:48
Videoyu Aç  Kent Konseyi Sağlık Çalışma Grubu Bir Araya Geldi
A
a

Kırşehir Kent Konseyi Sağlık Çalışma Grubu Kırşehir Kent Konseyi toplantı salonunda toplanarak yaptıkları ve yapacakları çalışmaları değerlendirdi.

İl dışında görevli olması münasebetiyle grup başkanı  Ahi Evran Üniversitesi Öğretim  Üyesi Doç Dr. Ayla Ünsal’ın katılamadığı toplantıda grup öğrencileri kendi aralarında durum değerlendirmesi yaparak  geçmişte yapılan ve ileri dönemlerde yapılacak  çalışmalar hakkında  bilgi verdiler.
Afrin  mitingi nedeniyle toplantının son bölümlerine katılan  Kent Konseyi Genel Sekreteri Osman İlhan’ da  Sağlık Çalışma Grubuna verimli çalışmalarından dolayı teşekkür ederek amaçlarının       “ DERDİM KENTİM’DİR. “   prensibiyle hareket ederek  fert, makam, mevki, kurum  fark etmeksizin Kırşehir’e hizmet olduğunu  bu yolda çalışmaları gerektiğini , hizmetin küçüğünün, büyüğünün olmadığını her ferdin, her kurumun kendi ölçülerinde şehirlerine hizmet edebileceğini Kent Konseyi olarak meclisleriyle, çalışma gruplarıyla  Kırşehir için en verimli ve güzel hizmetleri yapmanın gayreti içerisinde olduklarını belirtti.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri