Kent Konseyi’nden Yeşil Beyaz Tabela

Güncel 17 Ocak 2018 14:19
Videoyu Aç Kent Konseyi’nden Yeşil Beyaz Tabela
A
a

Ankara Caddesi Çetin apartmanında bulunan Kırşehir Kent Konseyi’nin tabelası yeşil beyaz’a boyandı.

Konu ile ilgili bilgisine başvurduğumuz kendisi de eski bir Kırşehirsporlu futbolcu olan Kırşehir Kent Konseyi Genel Sekreteri Osman İlhan yıların verdiği yıpranmışlıktan ve sıcak, soğuk, yağmur, kar, rüzgar gibi hava şartlarından dolayı tabelamız eskidiğinden yenilenmesi gerekiyordu. Her konuda olduğu gibi durumu Kent Konseyi Başkanımız Tahsin Üçgül’e bildirdikten ve onayını aldıktan sonra tabelamızı yenileyerek renklerini n de 1969 yılından itibaren Kırşehirspor’un forma rengi olan ve Kırşehir İnsanıyla özdeşleşen, geçmişte şerefle, onurla, gururla giydiğim Yeşil Beyazlı renklere boyatılmasına karar verdik.

Bu kararımızla tabelamız daha canlı hale geldiği gibi Kent Konseyi olarak gerçek rengimize kavuşup, şu an 3. Lige çıkma yolunda mücadele eden Kırşehir Belediyesporumuzun yanında olduğumuzu gösterdik.

Kırşehir Belediyesporumuza başarılar diliyor, Kent Konseyi olarak Kırşehir cadde ve sokaklarının Yeşil Beyaz bayraklarla süslenmesini n Şampiyonluk yolunda önemli katkılar sağlayacağı, heyecanı artıracağı düşüncesiyle Kırşehirli hemşerilerimizi dükkanlara, balkonlara, cadde ve sokaklara bayrak asmaya davet ediyoruz dedi.

1000
icon
Ö. AVCI 17 Ocak 2018 15:47

EY OSMAN KARDEŞİM. KIRŞEHİR'İN VEFALI İNSANI, KIRŞEHİR AŞIĞI, KIRŞEHİR HİZMETKARI, AHLAKLI , KARAKTERLİ, BEYEFENDİ FUTBOLCU, GÜÇLÜ VE CESUR KALEM, KENT KONSEYİNİ CANLANDIRAN GENEL SEKRETER KARDEŞİM. ALLAH SENDEN RAZI OLSUN. HER YERDE ETKİNİ VE KENDİNİ BELLİ EDER İZ BIRAKIRSIN YİNE AYNEN DEVAM EDİYORSUN KARDEŞİM. TEŞEKKÜR EDİYORUM. ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLİYOR SELAM VE SAYGILARIMLA GÖZLERİNDEN ÖPÜYORUM.

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri