Kaya’dan Meslek Sahibi Olmak İçin Çabalayan Kursiyerlere Ziyaret

Güncel 21 Nisan 2018 16:50
Videoyu Aç Kaya’dan Meslek Sahibi Olmak İçin Çabalayan Kursiyerlere Ziyaret
A
a

Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu Müdürü Metin Ülgen Kaya, Boztepe İlçesi’nde kurs alarak meslek sahibi olmak isteyen kursiyerleri ziyaret etti.

Boztepe’de Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından açılan kadın giysileri dikim elemanı ile domates yetiştiriciliği kurslarını Boztepe Kaymakamı Sedat Özdemir, Kırşehir Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kenan Şahin ile Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Metin Ülgen Kaya ziyaret etti.

Ziyarette kursiyerlere konuşan Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Kaya, “İlimizin şirin ilçelerinden biri Boztepe’de kadınlarımızın kendilerini geliştirip yeni bir altın bilezik, yeni bir meslek sahibi olabilmeleri için çaba sarf ediyoruz. Domates yetiştiriciliği kursundaki sera çalışmanızı devam ettirmenizi, kadın giysileri dikim elemanı kursundaki ürettiğiniz kıyafetleri dikmeye gelecekte yuvanıza katkıda bulunmak üzere devam etmenizi temenni ediyorum. Çalışmalarınızda desteği bulunan Boztepe Kaymakamımız Sedat Özdemir’e, Boztepe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Zeki Tekin’e, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürümüz Kenan Şahin’e, Boztepe Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Cem Emirzeoğlu’na ve kurs hocalarımıza teşekkür ediyorum” dedi. Kursiyerle sohbet edip sorunlarını dinleyen heyet, Boztepe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nden ayrıldı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri