Kaya Çelik, Ramazan Bayramı Nedeniyle Bir Kutlama Mesajı Yayınladı

Güncel 14 Haziran 2018 08:17
Videoyu Aç Kaya Çelik, Ramazan Bayramı Nedeniyle Bir Kutlama Mesajı Yayınladı
A
a

Mucur Kaymakamı Kaya Çelik, mesajında şu ifadelere yer verdi:

Sevinç, paylaşma, kaynaşma ve yardımlaşma günü olan bir Ramazan Bayramı’ nı daha milletçe idrak etmekteyiz. Bir milleti kaynaştıran en önemli unsurların başında, milletin değer verdiği, milli ve manevi günler gelir. Bu manevi ve milli günler, insanı insan yapan değerlerin yoğun olarak yaşandığı, güzel duygu ve düşüncelerin en üst seviyeye çıktığı, dargınlıkların unutulduğu, sevgi ve saygının büyüdüğü, herkesin birbirine hoşgörüyle baktığı en güzel günlerdir.
      Bu vesileyle, idrak ettiğimiz bu güzel Ramazan Bayramını fırsat bilerek, milletçe kardeşliğimizi pekiştirip, dargınlıkları ve kırgınlıkları bir tarafa bırakarak, huzur içerisinde yaşamaya özen göstermeli, bu güzel vatan için şehit düşmüş ecdadımızın şanına yakışan sorumluluk duygusunu üzerimizde hissederek, sergilediğimiz bu birlik ve beraberliği her zaman göstermeliyiz.
      Bu duygu ve düşüncelerle, Ramazan Bayramı’nın Ülkemize ve Milletimize kardeş­lik, huzur ve mutluluk getirmesini temenni eder, vatandaşlarımızın bayramını en samimi duy­gularımla kutlar sevgi ve saygılarımı suna­rım dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri