Kaman Milli Eğitim Müdürüne Veda Yemeği Düzenlendi

Güncel 28 Nisan 2018 14:09
Videoyu Aç Kaman Milli Eğitim Müdürüne Veda Yemeği Düzenlendi
A
a

Kaman Milli Eğitim Müdürü Muzaffer Demirci’nin Kırşehir KOSGEB İl Müdürü olarak atanmasının nedeniyle Kaman Kaymakamlığınca veda yemeği düzenlendi.

Düzenlenen yemeğe  Kaman Kaymakamı Murat Girgin ve kurum müdürleri katıldı. Veda yemeğinde konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Muzaffer Demirci ise, Yemeği düzenleyenlere ve katılanlara teşekkür ederek "Burada çok güzel günler geçirdik, çok güzel dostluklar kazandık. Hizmetlerimizi yürütürken tüm kurumlardan destek aldık, onlarla birlikte bu hizmeti yürüttük. Bugüne kadar istemeyerek birilerini kırdıysam kusuruma bakmasınlar, görev anlayışımız amir memur anlayışı içinde değil, abi kardeş ilişkisinde olmasına özellikle özen gösterdik. Kaman eğitimi hepimiz için en öncelikliydi. Hepimiz arkadaşlarımız bu gayret içerisinde olduk dedi
 
Daha sonra Kaman Kaymakamı Murat Girgin, "KOSGEB İl Müdürü olarak atanan İlçe Milli Eğitim Müdürüne 1.5 yıldır İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak yapmış olduğu çalışmalarından, eğitime verdikleri hassasiyetten ve desteklerinden dolayı teşekkür ederek yeni görevinde başarılar diledi. Hizmet anısına plaket ve hediyesini verdi.   
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri