Kaman Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Sergisi Düzenledi

Güncel 8 Mayıs 2018 15:26
Videoyu Aç Kaman Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Sergisi Düzenledi
A
a

Kaman Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından 2017-2018 eğitim yılı, yılsonu el sanatları sergisi yapıldı.

Kaman Kaymakamı Murat Girgin tarafından yapılan sergi açılışına, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Kenan Şahin, Çalışma ve İş Kur Müdürü Ahmet Hamdi Ünal, daire müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler ve kursiyerler katıldı.
         Açılışı yapılan sergide el emeği göz nuru işlemeler, ahşap boyamalar büyük beğeni topladı. Halk Eğitim bünyesinde açılan Okuma Yazma, Ceviz Yetiştiriciliği, Arıcılık, Mantar Yetiştiriciliği, Meyve Ağaçları Budamacısı, Besi Sığır Yetiştiriciliği ve Bozkırda Süt Yetiştiriciliği kurslarına katılan kursiyerlerimize sertifikaları verildi.
        Halk Eğitim Merkezlerinin önemine dikkati çeken Kaman KaymakamıMurat Girgin, "Bu yıl İŞKUR, İlçe Tarım, Gençlik Merkezi ve Halk Eğitim Merkezinin kendi bünyelerinde açmış oldukları farklı branşlarda ki kurslarımızla kadınlarımıza, gençlerimize gerek meslek edindirici gerekse ihtiyaçlarını giderecek kurslarda güzel sonuçlar alındı. Eylül ayından bu yana süregelen kurslarda görev alan usta öğreticilerimize, çalışan personellerimize ve bu kurslara katılıp kendi mesleki programında başarılı olan vatandaşlarımıza, emekleri geçen gençlerimize, kadınlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.  (Haber Merkezi)
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri