Kaman Devlet Hastanesinde Kan Sonucu Beklemeye Son

Güncel 15 Mart 2018 12:36
Videoyu Aç Kaman Devlet Hastanesinde Kan Sonucu Beklemeye Son
A
a

Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü yetkilileri açıkladı:

Sağlık İl Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Kaman Devlet Hastanesi Laboratuvarı; hastaneye başvuran hastalara en güvenilir ve en kaliteli sonucu, en kısa sürede vermeyi amaçlandığı bildirildi. Yapılan açıklamada: “Artık Kaman Devlet Hastanesi Biyokimya Laboratuvarı olarak ileri teknolojilerin kullanıldığı yöntemler ile hastalarımıza ve hekimlerimize hizmet vermekteyiz. Laboratuvarımızda Rutin Biyokimya testleri, Hormon analizleri, basit hematolojik testler, gaita ve idrar analizleri, kan gazı analizleri yapılmaktadır.
Kaman Devlet Hastanemizin cihazları yenilenmeye devam ediyor tek hedefimiz vatandaşlarımıza daha iyi ve kaliteli hizmet sunabilmektir, hastanemize yeni alınan bu cihazların devamı gelecektir.
Hormon cihazı gelmeden önce hastalarımız birkaç gün sonuçlarının çıkmasını beklemekteydi. Şimdi aynı gün sonuçlarını alıyorlar. Tabi bu durum hasta memnuniyetinin yanında bizleri de mutlu ediyor ve görevimizi yapmanın huzurunu yaşatıyor.
İnşaatında sona gelinen yeni hastanemize de hazırlık olarak mevcut hastanemizi ilçe insanına yaraşır son teknoloji modern cihazlarla donatma gayretindeyiz” dediler.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri