Kaman’da seçim güvenliği toplantısı yapıldı

Güncel 17 Mayıs 2018 15:53
Videoyu Aç Kaman’da seçim güvenliği toplantısı yapıldı
A
a

Kaman Kaymakamlığı tarafından 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri öncesinde siyasi parti temsilcileri ile seçim güvenliği toplantısı yapıldı.

Kaman Kaymakamı Murat Girgin tarafından bir araya getirilen siyasi parti temsilcilerine yaklaşan seçimler öncesi alınacak tedbirler, seçim güvenliği ve seçim sonrasında ortaya çıkabilecek her türlü olumsuzlukların önüne geçilmesi konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.
 
Bu yıl hem Cumhurbaşkanlığı hem de milletvekilliği seçimlerinin bir arada olacağını söyleyen Kaman Kaymakamı Murat Girgin “ Gerek ilçe merkezimizde gerekse köylerimizde demokrasinin vazgeçilmezi olan oy kullanma hakkının sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesi için kolluk kuvvetlerimiz hazır bir şekilde görev başında olacaklardır. Aynı şekilde YSK tarafından görevlendirilen sandık kurulu üyelerimizde hiçbir olumsuzluk yaşanmaması için seçim sonlanıncaya kadar görevleri başında bekleyeceklerdir. Kaman’da güvenli bir şekilde demokrasinin sandığa ulaşması için çalışacağız.” diyerek seçimlerin şimdiden ülkemiz adına hayırlı olmasını temenni ettiğini dile getirdi.
 
Kaman Kaymakamlığında yapılan toplantıya Kaman Kaymakamı Murat Girgin, Ak Parti Kaman İlçe Başkanı Necati Çolak, CHP Kaman İlçe Başkanı Nafi Erbaşı, MHP Kaman İlçe Başkanı Kenan Elvan, Saadet Partisi Kaman İlçe Başkanı İsa Dinçer, İYİ Parti Kaman İlçe Başkanı Hüseyin Karaboğaz, İlçe Emniyet Müdürü Adnan Erişek, İlçe Jandarma Komutanı Yusuf Mülayim katıldı.
 
1000
icon
ÖZ KAMANLI 18 Mayıs 2018 10:55

evet ..kaman özellikle Erhan BAŞKAN döneminde çağ atladı... 4 tane pavyon açıldı...caddeler gece sarhoş ve kokoreçciler ile doldu... başkan ATATÜRK HEYKELİ nin bulunduğu meydanı bile peş keş çekti ... ya işte aydın kaman oldu topuğa sıkan KAMAN....

0 1 Cevap Yaz
bir dostun yaşadıkları 18 Mayıs 2018 10:51

kaman da normal günde can güvenliğimiz yok ki seçimde can güvenliğimiz olsun...geçen yıl tayinle gelen komutan bile adamını bulup geri gitti.. yoksa çocuklarım tinerci,hapçı ya da pavyoncu olacak dedi adam...çocukları bir yılda huy değiştirmiş...nasıl bi memleket burası...

0 1 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri