Kaman'da bilardo yarışması düzenlendi

İlçelerimiz 17 Ocak 2018 16:12
Videoyu Aç Kaman'da bilardo yarışması düzenlendi
A
a

Kaman Emniyet Müdürlüğü ile İlçe Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından başlatılan proje ile gençlerin kötü alışkanlıklardan uzaklaşıp sportif etkinliklerde bir araya gelmeleri için bilardo yarışmaları düzenlendi.

Düzenlenen bilardo yarışmaları sayesinde gençlerin uyuşturucu, alkol gibi kötü alışkanlıklardan uzak durarak, sportif faaliyetlere katılımları hedefleniyor.
Kaman Emniyet Müdürü Adnan Erişek, yaptığı açıklamada Kaman'da yaşayan gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için esnaflar ile birlikte hareket ettiklerini söyledi.
Amaçlarının gençleri fiziksel ve zihinsel olarak kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve spora yönlendirmek olduğunu aktaran Erişek, şöyle konuştu:
"Gençlerimizin sadece can güvenliği ile değil onların sağlıklı bir şekilde yetişmeleri içinde uğraşıyoruz. Gençlerimizi bilardo, satranç gibi katılımın yüksek olacağı sportif faaliyetlere, her türlü fiziksel ve zihinsel açıdan gelişim sağlayacakları spor branşlarını tavsiye ediyoruz. İlçedeki Gençlik Merkezine de gençlerimizi göndererek, orada farklı spor alanlarında kendilerini geliştirmelerini amaçlıyoruz. Bu konuda duyarlık sergileyen ve destek olan Kaman Esnaf ve Sanatkarlar Odasına ve esnaflarımıza teşekkür ediyorum."(AA)
 
 
1000
icon
İbrahim Kamam 17 Ocak 2018 16:37

Gurur duydum.Ancak gençler için ilave etkinlikler bekleriz.Tabi ki el birliğiyle

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri