Kaman Belediyesi’ne Yeni Hizmet Binası

Güncel 24 Temmuz 2018 16:54
Videoyu Aç Kaman Belediyesi’ne Yeni Hizmet Binası
A
a

Kaman halkına daha modern bir şekilde hizmet verebilme noktasında çalışmalarında sona gelinen hizmet binası için açıklamalarda bulunan Kaman Belediye Başkanı Erhan Talu, modern çizgide tasarlanan hizmet binasının en kısa zamanda hizmete girmesi noktasında çalışmaların aralıksız bir şekilde devam ettirildiğini kaydetti.

. Kaman'ın en eski binalarından birisi olma özelliğini taşıyan tarihi eski belediye hizmet binası yıkılarak yerine çok katlı ve daha modern bir hizmet binası yapılıyor. 1955’li yıllarda 2 katlı olarak yapılan ve 1970’li yıllarda arka cephesinde bulunan dükkanlar ile üst katları sonradan ilave edilerek hizmet veren Belediye hizmet binası artık gelişen teknoloji ve artan taleplere hizmet vermeyecek duruma gelmişti. Yıkımının tamamlanmasının ardından yeni hizmet binasının da inşaatı hızla devam ederken, yeni binanın da çalışmalarında son aşamaya gelindi. 
     9 katlı olarak projelendirilen Yeni Belediye İş Merkezinin alt katında modern işyerlerinin olacağı öğrenildi. Yaklaşık bir dönüm arazi üzerine; 2 Bodrum, 1 Asma Katlı Zemin, 7 Normal Kat ve 1 Çatı Katı olarak yapılacak yeni belediye hizmet binasının inşaatının tamamlanmasının ardından hizmete açılması planlanıyor. (Haber Merkezi)
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri