Kaman Belediyesi bu yıl da Ramazan Ayı'nda evlere sıcak yemek Götürecek

Güncel 12 Mayıs 2018 14:35
Videoyu Aç Kaman Belediyesi bu yıl da Ramazan Ayı'nda evlere sıcak yemek Götürecek
A
a

Kaman Belediyesi tarafından başlatılan ve her yıl Ramazan Ayı'nda evlere sıcak yemek götürülen çalışma bu yıl da devam edecek.

. Hayırsever vatandaşlarla işbirliği içerisinde daha önceden belirlenen evlere götürülen sıcak yemek ile birlik ve beraberliğin, yardımlaşmanın artacağını ifade eden Kaman Belediye Başkanı Erhan Talu, hayırseverleri bu konuda desteğe çağırdı.
         Kaman Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yıl da ilçemizde bulunan yardıma muhtaç vatandaşlara evlerine iftar hizmeti sunmaya devam edecek. Önceden isimleri belirlenen dar gelirli 250 aileye hayır sahibi hemşerilerimiz ve belediyemiz katkılarıyla sıcak yemek yardımı yapılacak. Özel yemek firmasıyla yapılan anlaşma ile günlük pişen yemekler Ramazan Ayı boyunca Kaman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün nezaretinde Belediye görevlileri tarafından adreslerine teslim edilecek.
Yardım etmek isteyen hayırsever vatandaşların Kaman Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü'ne başvurmaları istendi.  Kaman Belediye Başkanı Erhan Talu, Ramazan ayı nedeniyle bir açıklama yaparak tüm hemşerilerinin Ramazan ayını tebrik etti. Talu, açıklamasında, “Sosyal hayatta huzur, dayanışma ve kaynaşmanın yoğun olarak yaşandığı, şeytanların zincirlere vurulduğu, af, mağfiret ve bereket mevsimi Ramazan ayına ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İçinde bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi’ni bulunduran Ramazan Ayı’nın ilçemize, ülkemize ve tüm İslam Âlemi’ne hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri