Kahraman Şehidimizin Kardeşi Kırşehir’de

Güncel 21 Temmuz 2018 16:42
Videoyu Aç Kahraman Şehidimizin Kardeşi Kırşehir’de
A
a

İzmir Adliyesi önünde teröristlerle girdiği çatışmada şehit olma pahasına büyük bir saldırıyı önleyen Kahraman Polis Memuru Fethi Sekin’in kardeşi Vedat Sekin, Vali İbrahim Akın ve il protokolünü ziyaret etti.

Vali İbrahim Akın, ziyarette yaptığı konuşmada, Şehit Polis Memuru Fethi Sekin’i rahmetle andıklarını, gelecek nesillere de yaptığı kahramanlıkların anlatılacağını söyledi.

Kahraman Polis Memuru Fethi Sekin’in kardeşi Vedat Sekin’i Kırşehir’de görmekten memnuniyet duyduklarını ifade eden Vali İbrahim Akın, sözlerini şöyle sürdürdü:

İzmir Adliyesi önüne bomba yüklü araçla gelerek eylem yapmak isteyen teröristlerle mermisi bitinceye kadar mücadele ederek büyük bir katliamı önleyen Polis Memuru Fethi Sekin’i bir kere daha rahmetle anıyoruz. Bir müdürümüzün misafiri olarak ilimizde bulunan öğretmen Vedat Sekin’e gösterdiği nezaketten dolayı teşekkür ediyorum.”

Şehit Polis Memuru Fethi Sekin’in kardeşi Vedat Sekin’in ziyaretinde Vali  İbrahim Akın’ın yanı sıra AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve bazı protokol üyeleri yer aldı. Öğretmen olan Vedat Sekin’in İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Demir’in oğlu M. Fatih Demir ile aynı okulda görev yaptıkları ve eşiyle birlikte Demir ailesinin misafiri olduğu öğrenildi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri